STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Funnymouth kompletní překlad part 1

29. září 2013 v 14:44 | Slimebeast |  Creepypasty
*Funnymouth se připojil k #ReferSales

funnymouth: nazdar lidi

funnymouth: rád lížu kreev

funnymouth: rovnou z člověka

funnymouth: vidím tvůj pěkný obličej. nestyď se za něj tolik...

funnymouth: no tak

funnymouth: :)

*Funnymouh opustil #ReferSales


GhostJeorge: co to... co to kurva bylo?

Lemonlimeskull: Nešálí mě zrak?

GhostJeorge: Ne, Skulle, bohužel...První věc, kterou bych asi měl zmínit, je, že já jsem ''lemonlimeskull''. Jinými slovy je to moje přezdívka.

Tohle bylo poprvé, co jsem slyšel o ''funnymouth'' a z vlastních zkušeností nyní vím, že to raději mělo být naposled. Každý, kdo strávil hodně času chatováním, ví, že podivíni přicházejí a odcházejí. Lidé začnou klást šílené otázky, nebo prostě trollí populární kanál.

První věc, které jsem si na funnymouthovi všiml, bylo, že víceméně přišel a odešel bez konkrétního cíle. Nesnažil se někoho nasrat, a ani se nezeptal, jestli někdo na kanále ví, jak opravit jeho počítač nebo odstranit virus.

Prostě se jen přihlásil, vychrlil nějaký náhodný text a zase vesele vypadnul.Lemonlimeskull: teď ale opravdu, co to ksakru?

GhostJorge: nemá ponětí

GhostJorge: *nemám ponětí

lemonlimeskull: je na jiném kanále, pokud ho chceš najít.

Lemonlimeskull: #kreev

GhostJorge: já tedy ne, pane

lemonlimeskull: XD

lemonlimeskull: Srabe.Nevím, co jsem očekával při pronásledování tohoto uživatele na jiný kanál. Nejsem typ, který sejde ze své cesty, aby obtěžoval lidi nebo se s nimi hádal. Snažím se tomu vyhýbat za každou cenu, i když někdy si někdo začne sám a TO se teprv neznám.

Tím chci říct, že nemám nejmenší ponětí, proč jsem ho sledoval.*lemonlimeskull se připojil k #kreev

lemonlimeskull: ahojByl jsem tam na kanále sám.Funnymouth: O)_(O

lemonlimeskull: :)

lemonlimeskull: tákže...

funnymouth: O)_(O

lemonlimeskull: tákže... ty na mě zíráš...

lemonlimeskull: to je neslušné.

Funnymouth: sorry

funnymouth: to dělám vždycky...

funnymouth: to je normální.

Lemonlimeskull: jo tak

funnymouth: O)_(OVlastně jsem se u toho nahlas zasmál. Byl sice divný, ale byl neškodný.Lemonlimeskull: můžeš se vrátit do #ReferSales jestli chceš

lemonlimeskull: nebudeme tě ponižovat, jestli je to to, čeho se bojíš.

Funnymouth: O)_(O

lemonlimeskull: nebo taky ne...

lemonlimeskull: cokoli je libo, kámo. Strašně se dneska nudím.

Funnymouth: já se taky dneska dnudím.

Funnymouth: normálně ne.

Lemonlimeskull: normálně ne, co?

Funnymouth: normálně ne. To je vše.

Funnymouth: normálně ne, protože oni také ne a potooooooom…..

funnymouth: začínám dělat hovadiny...

lemonlimeskull: O-okay... měj se...

funnymouth: O)_(O


A pak jsem odešel. Stalo se to tak rychle, že jsem měl pocit, že se buď až moc snaží a nebo je to legitimní blb, který neuměl pořádně používat chatovací program. Nečinně sedět a vcházet do jiných kanálů na zlomek vteřiny se zdálo jako zoufalá snaha o pozornost. Možná jsem se mu neměl smát, ale hej... Blbost.GhostJorge: hmmm?

Lemonlimeskull: Nic. Vážně nevím, co říkal.

GhostJorge: Ha. Vítej na internetu...

lemonlimeskull: Nejsmutnější na tom je to, že kromě tebe a mě je zde dneska jediný online uživatel.

*lemonlimeskull kopne Killjay a křičí ''VZBUĎ SE''

lemonlimeskull: bleh...Kanál ovládla na asi půl hodiny ticho. Tak jsem minimalizoval okno a šel dělat svoje záležitosti.Lemonlimeskull: je tu někdo?Nic. Kanál o osmi lidech a ani jeden z nich tu nebyl.lemonlimeskull: NUDAA

lemonlimeskull: proč je s váma dneska taková NUDA?

FunnyMouth: O)_(O

lemonlimeskull: VZBUĎTE SE!

*lemonlimeskull dal všem ruce do misky se studenou vodouTrvalo několik vteřin, než jsem si toho všimnul. Funnymouth opět zíral. Zakroužil jsem rameny a udělal "tuhle hovadinu už ne" povzdech.

Pak jsem si všiml, že na kanále ani není.Lemonlimeskull: ?

Lemonlimeskull: …

lemonlimeskull: viděl ho někdo?

Lemonlimeskull: samozřejmě že ne, když tu nejste...Bylo zřejmé, že zde byla závada buď s klientem nebo se serverem. Zprávy z dřívějška se poslaly, avšak v náhodném pořádí. Takové věci se hold stávají.

Přesto mě to sakra vyděsilo.

Po několika minutách sezení jsem dostal mrazivý a nepříjemný pocit v břiše.... takový ten ''neměl jsem něco dělat...'' pocit. Rozhodl jsem se přestat snažit se ho potlačit a jen jsem zavřel chatovací okno.

Jasně, mohl jsem se odhlásit, jako by se nic nedělo, ale proč se snažit dokazovat, že jsem nebyl vystrašený? Sakra, nikdo by mě dokonce neviděl zdrhat.

Po několika hodinách blbnutí na netu, jsem šel spát asi ve 2:40 ráno.

Jedna věc, na kterou jsem hrdý, je, že nemám noční můry. Alespoň ne pravidelně. Obvykle, když jsou tam příšery, duchové nebo jaderné války, tak je umím ovládat a skvěle si to užívám. Střílím zombie do obličeje, říkám duchům, jak nejsou skuteční a směju se jim, a když je tam nějaké neštěstí, obvykle vím, jak ho odstranit, zatímco se ostatní nepřátelé smaží ve vlastní šťávě.

Měl jsem v posledních letech asi jen 4 SKUTEČNÉ noční můry a ano, myslím to smrtelně vážně.

První noční můra mého dospěláckeho života byla v roce 2005. Právě jsem se rozešel s někým, kdo už měl přes rok stejně někoho jiného. Ten večer, kdy jsem konečně usnul, se mi zdálo, že byla připoutána k lékařskému stolu, zatímco ji nějaká neviditelná bytost nevysvětlitelně cucala mozek pomocí nějakého nástroje.

Mozek křičel. Neustále křičel.

Druhá noční můra mě navštívila v zdravotnickém zařízení, kde experimentovali s různými novými způsoby zachraňování životů. Byla to fantastická prohlídka těchto high-tech zařízení, zázraků moderní vědy, lidí v laboratorních pláštích atd. Pak jsem byl zaveden do místnosti, kde byly tři oběti autonehody ''zachráněny'' pomocí jejich nové techniky. Byla zde mladá dívka, která měla úplně nafouklý obličej a byla pověšena za hrudník, dále žena, jejíž končetiny byly úplně na padrť a u těla držely jen díky několika cárům masa.

Třetí přišla brzy po druhé. Byl jsem obtěžován dvěma lidmi - jedním, který mě chtěl do nekonečna urážet a druhý, který se mě absurdně snažil štípat, a vyladit neefektivními způsoby. Přemýšlením jsem nad tímto snem převzal kontrolu jako nad ostatními a poslal jsem oba chlapy proti sobě, aby se jim dostalo trochu poetické spravedlivosti.

Místo toho však štípač začal být enormě nasilný. Popadl jazyk toho druhého a zuřivě za něj tahal, dokud mu ho prostě nevyndal. Pak mu táhl za víčka, dokud se nenafoukla v jakýsi groteskní výhřez.

I tak si však myslím, že i když jsem měl noční můry, nikdy jsem neměl skutečný cíl jakéhokoli druhu hrůzy. Je to vždy jen trochu empatického hororu spojeného s něčím brutálním.

Tato noc však byla jiná. Jakmile jsem usnul, začal jsem snít. V podstatě šlo o opakující se sen, kde jsem v lese, jen nekontroluji zvířata a ptáky a celkově byl všude chlad. Ležel jsem v trávě a koukal na nebe. Je to vždy velice vítaný sen, hlavně když mám den na hovno, a pak se vzbudím šťastný a připravený začít znovu.

Tentokrát se však scénář změnil. Ležel jsem v trávě... ale když jsem se díval na oblohu, cítil jsem něco zvláštního.

Byl to chladný, svíjející se pohyb na mém krku.

Ve snu jsem si sáhl na krk a odtáhl dlooouhou žížalu. Hnusila se mi. Když ji vidím na dvoře, vezmu si lopatu a zahážu jí hlínou, abych se na ní nemusel dál koukat.

Znechuceně jsem odhodil žížalu pryč a pokračoval ve svém snu.

Pak... jsem měl ten pocit znovu. Vlhký, mokrý, kroutící se pohyb na mém krku.

Vytáhl jsem dalšího červa.

Zase se to stalo.

Potřetí už však byl pocit zmatku a hrůzy natolik silný, že jsem se snažil probudit. Většinou to dělám, když se něco v mém snu stane až moc skutečným. Postě takový Konec hry.

Mylel jsem si, že jsem se dostal pryč. Alespoň myslel. V bdělém světě jsem něco cítil na kůži a zjistil jsem, že je to úhledná, slizká stopa. Logika mi říkala, že jsem v noci musel slintat. Nic na co být hrdý, ale není to tak strašné, jak se zdá. Sen si přeložil tento pocit k tomu určitému zvířeti v lesním snu.

Více znepokojující fakt byl však možná ten, že postel měla v sobě prohlubně. Čtyři abych byl přesný. Bylo to, jakoby se v noci někdo na rukou a kolenou nade mnou skláněl, zatímco jsem spal.

Byla tu spousta možností, jak se to mohlo stát... ale přesto jsem pro jistotu od té doby spal jen lehce. Každá maličkost jako zvuk stropního ventilátoru mě okamžitě vzbudila. Neměl jsem absolutně žádný zájem se do toho lesa ve snu opět vracet.

Když konečně přišlo ráno, byl jsem připravený vstát. Jít ven z domu a vymést všechny pavučiny. Ještě před tím jsem však rychle zkontroloval svůj e-mail, abych se ujistil, že jsem neměl žádné nevyřízené transakce nebo dotazy, na které bych musel odpovídat.

Překvapení!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od: funnymouth@bluud.com So, 17. listopadu 2012 ve 02:42
Pro: Charles Watts <chwatts@refersales.com>

Rád jsem si s tebou pokecal, příště bysme si zase mohli užít srandu, uvidíšnerad bych s tím přestal

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Určitě si vzpomínáte, že jsem tomuto chuji nedával svoji e-mailovou adresu. Nicméně, logikou by bylo, že ji někdo na kanále měl. Zřejmě se vrátil do #ReferSales , někoho se na ní zeptal, a ten někdo je pěkný podvodník, protože jsem nikomu svoje osobní kontaktní informace nedával.

I když...

E-mail byl poslán ve 2:42, což bylo přesně tehdy, když jsem šel spát, a když všichni na kanále byli stále nečinní.

I když jsem věděl, že v tom někde bude háček, odpověděl jsem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od: Charles Watts <chwatts@refersales.com> So., 17 listopadu 2012 v 9:29
Pro: funnymouth@bluud.comUhhhm... jo kámo. Nejsem si tak docela jistý, jestli chci, abys mi psal...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bylo to jasné a k věci. Zpráva byla jasná a krátká, a ačkoli byla trochu zdráhavá, nechtěl jsem tím mezi námi rozpoutat válku.

Part 2: zde
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbila se ti creepypasta Funnymouth?

ano 95% (57)
ne 5% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.