STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Jeff the Killer/ Jeff zabiják - kompletní překlad

21. září 2013 v 12:00 | Creepypasta |  Creepypasty

Útržek z místních novin:

Zlověstný a neznámý
vrah stále na svobodě

Po týdnech nevysvětlitelných vražd je zlověstný neznámý vrah stále na vzestupu. Po několika málo důkazech, které se našly, přežil jeden mladý kluk a statečně vypráví svůj příběh.

"Měl jsem zlý sen a probudil jsem se uprostřed noci," říká chlapec. "Koukl jsem k oknu, které bylo z nějakého důvodu otevřené, ikdyž si jasně pamatuji, že jsem ho před spaním zavřel. Vstal jsem a znovu jsem ho zavřel. Poté jsem prostě zalezl pod peřinu a snažil se usnout. Začal se mi vnucovat takový divný pocit, jakoby mě někdo sledoval. Vzhlédl jsem a málem jsem vyskočil z postele. Tam, v malém paprsku světla, který procházel mezi záclonami, byl pár dvou očí. Nebyly to normální oči. Byly tmavé, zlověstné a černě olemované a... to mě prostě vyděsilo. Poté jsem zahlédl jeho pusu. Dlouhý, strašlivý úsměv, ze kterého se mi zježily všechny chlupy na těle. Postava tam stála, dívala se na mě. Nakonec po chvíli, která se zdála být celou věčností, řekl jednoduchou větu. Řekl to hlasem šílence.

Řekl "Jdi spát." Vykřikl jsem a to ho proti mně poslalo. Vytáhl nůž a zamířil mi s ním přímo na srdce. Vyskočil na mou postel a začal se mnou bojovat. Snažil jsem se ho kopnout, praštit, mlátil jsem kolem sebe, jen abych ho od sebe dostal. Najednou vpadl do pokoje můj táta. Muž po něm hodil nůž a zasáhl jeho rameno. Pravděpodobně by ho i zabil, kdyby sousedé nezavolali policii.

Zastavili před domem a okamžitě se k němu rozběhli. Muž se otočil a proběhl chodbou. Zaslechl jsem zvuk tříštícího se skla. Vyšel jsem z pokoje a okno, ze kterého bylo vidět na zahradu, bylo rozbité. Vykoukl jsem z něj a viděl jsem toho muže mizet v dálce. Řeknu vám jen jedno, nikdy nezapomenu ten obličej. Ty chladné, zlé oči a psychopatický úsměv. To nikdy nezmizí z mé hlavy."

Policie stále pracuje na vzhledu tohoto muže. Jestli někdy uvidíte někoho, kdo by odpovídal popisu v příběhu, okamžitě zavolejte na nejbližší policejní stanici.Jeff a jeho rodina se právě přestěhovali do nového domu. Jeho otec dostal povýšení v práci, a tak si řekli, že by bylo lepší žít v jedné z těch "lepších" čtvrtí. Jeff a jeho bratr Liu si nemohli na nic stěžovat. Nový, lepší dům. Co by se nedalo milovat? Když vybalovali, přišla k nim jejich nová sousedka.

"Ahoj," řekla. "Jsem Barbara. Bydlím tady přes ulici. No... chtěla jsem představit sebe a svého syna." Otočila se a zavolala na něj. "Billy, to jsou naši noví sousedé." Billy pozdravil a šel si znovu hrát na dvorek.

"No," řekla Jeffova matka. "Já jsem Margaret a tohle je můj manžel Peter a moji dva synové Jeff a Liu." Každý z nich se představil, a pak je Barbara pozvala na narozeninovou oslavu svého syna. Jeff a Liu už chtěli říct, že odmítají, když to však před nimi stihla jejich matka přijmout. Když Jeff a jeho rodina dovybalili, šel Jeff za svou matkou.

"Mami, proč jsi přijmula pozvánku na narozeninovou oslavu nějakého děcka? Už nejsem škvrně..."

"Jeffe," řekla matka. "Právě jsme se přistěhovali. Měli bychom ukázat, že chceme se sousedy trávit čas. Na tu oslavu půjdeme a konec." Jeff chtěl něco namítnout, ale přestal, když si uvědomil, že to stejně nemá cenu. Kdykoli jeho máma něco řekla, myslela to vážně. Šel do svého pokoje a svalil se na postel. Ležel tam a koukal do stropu, když ho náhle přepadl takový divný pocit. Ani ne bolest, ale... prostě divný pocit. Jen to přešel mávnutím ruky. Slyšel svou mamku, jak mu říká, aby si ještě došel pro nějaké věci, a tak tedy vstal a došel si pro ně.

Další den sešel Jeff dolů po schodech, aby si vzal snídani a nachystal se do školy. Jak tam tak seděl a jedl svou snídani, opět dostal ten pocit. Tentokrát to bylo silnější. Trochu ho to zabolelo, ale opět to přešel. Když Jeff a Liu dojedli snídani, šli dolů k autobusové zastávce. Seděli tam a čekali na autobus, a pak přes ně skočil nějaký kluk na skateboardu, jen několik centimetrů od jejich hlav. Oba uskočili překvapením. ''Hej... co to k čertu je?''

Kluk přistál a otočil se k nim. Šlápl na skateboard a chytil ho oběma rukama. Klukovi mohlo být asi 12, o rok mladší než Jeff. Měl na sobě Aeropostale košili a roztrhané jeany.

''Vida, vida, vida... vypadá to, že tu máme čerstvé maso.'' V tom se objevily další dvě děti. Jedno z nich bylo hodně hubené a to druhé obrovské. ''No, když jste tu noví, tak bychom se měli představit. To je Keith'' Jeff a Liu se podívali na hubeného kluka. Měl přihlouplý obličej, který by jste u takového pomocníčka čekali. ''A to je Troy'' Podívali se na tlustého kluka. Káď sádla. Vypadalo to, jako by vůbec necvičil, protože se téměř kutálel.

''A já'' řeklo první dítě, ''jsem Randy. Nyní je pro všechny děti v této oblasti malá cena za jízdu autobusem, pokud mi rozumíte.'' Liu vstal, připraven Randymu jednu vrazit, když na něj jeden jeho kamarád namířil nůž. ''Ts ts ts... doufal jsem, že budeš více rozumný, ale vypadá to, že to budeme muset vzít po zlém.'' Randy šel k Liovi a vytáhl mu peněženku z kapsy. Jeff dostal ten pocit znovu. Teď to byl opravdu silný pocit pálení. Vstal, ale Liu mu pokynul, aby si sednul, ale Jeff si ho nevšímal a šel k frajírkovi dál.

''Poslouchej ty malej smrade. Koukej dát tu peněženku zpátky mému bratrovi, nebo se ti něco stane.'' Randy si dal peněženku do kapsy a vytáhl svůj nůž.

"Ou. A co budeš dělat?" Jak dokončil větu, Jeff mu vrazil jednu do nosu. Jak si Randy sáhl rukou na tvář, Jeff mu ji uchopil a zlomil mu ji. Randy vykřikl bolestí a Jeff mu sebral nůž z ruky. Troy a Keith se hnali na Jeffa, ale ten byl příliš rychlý. Povalil Randyho na zem. Keith na něj vyletěl, ale Jeff se skrčil a bodl ho do ruky. Keith s křikem upustil nůž na zem. Jeff udeřil Troye do břicha a ten se skácel k zemi. Jak padal, tak se pozvracel. Liu nemohl dělat nic jiného, než se s úžasem koukat na Jeffa.

''Jeffe, jak jsi to...'' to bylo vše co řekl. Viděli blížící se autobus a taky věděli, že to mají celé za vinu. Začali utíkat tak rychle, jak jen mohli. Jak běželi, ohlédli se a viděli, jak se autobus řítí okolo Randyho a jeho kámoše. Jak Liu a Jeff přiběhli do školy, nikomu se neodvážili říct, co se stalo. Všechno, co dělali, bylo, že seděli a poslouchali. Liu přemýšlel o tom, jak jeho bratr zmlátil několik dětí, ale Jeff věděl, že v tom bylo něco víc. Bylo to něco strašného. Když to pocítil, nešlo se vyhnout nutkání někoho zranit. Nelíbilo se mu, jak to zní, ale nemohl se ubránit pocitu štěstí. Když se vrátil domů, jeho rodiče se ho zeptali, jaký měl den a on odpověděl poněkud zlověstným tónem: ''Byl to nádherný den.'' Druhý den ráno uslyšel zaklepání na dveře. Sešel dolů a našel dva policisty a jeho matku stojící ve dveřích a vrhla na něj rozzlobený pohled.

''Jeffe, tito strážníci mi řekli, že jste napadli tři děti. Že to nebyl normální souboj, ale oni byli pobodáni. Pobodáni synu.'' Jeffův zrak padl na zem, ukazuje své matce, že je to pravda.

''Mami, to byli oni, co na nás mířili noži.''

''Hochu'' řekl jeden policista, ''dvě pobodané a jedno s modřinou na břiše a máme svědky, kteří tvrdí, že jste z místa činu utekli. Tak, co na to říkáš?'' Jeff věděl, že to nemá smysl. Mohl mu říci, že na Lia zaútočili první, ale nebyl zde o tom žádný důkaz. Nemohl říct, že neutekli, protože utekli. Takže Jeff nemohl bránit sebe, ani Lia.

''Hochu, zavolej sem svého bratra.'' To Jeff nemohl udělat. Vždyť to byl on, kdo zmlátil ty děti.

''Pane, to... to jsem byl já. Já jsem byl ten, kdo ty děti zmlátil. Liu se snažil mě držet zpátky, ale nemohl mě zastavit.'' Policista se kouknul na svého partnera a oba přikývli.

''Tak chlapče. To vypadá na rok ve vězení.''

''Počkej.'' říká Liu. Všichni vzhlédli a uviděli ho držet nůž. Policisté vytáhli své zbraně a zamířili s nimi na něj.

''Byl jsem to já. Já jsem zmlátil ty malé spratky. Mám znamení na důkaz.'' Odhrnul své rukávy a odhalil řezy a modřiny, jako kdyby bojoval.

''Hochu, stačí položit ten nůž.'' řekl důstojník. Liu zvedl nůž a hodil ho na zem. Dal si ruce nad hlavu a šel k policii.

''Ne Liu, byl jsem to já, já to udělal,'' Jeffovi začaly stékat slzy.

''Ou, sorry brácho. Snažím se vzít na sebe vinu za to, co jsem udělal.'' Policie odvedla Lia do vozu.

''Liu, řekni že jsem to já.. Řekni jim, že já jsem byl ten, kdo zmlátil ty děti'' Matka mu položila ruce na ramena.

''Jeffe prosím. Víme, že to byl Liu. Můžeš přestat.'' Jeff bezmocně sledoval, jak auto zrychluje v dáli s Liem uvnitř. O několik minut později přijel Jeffův táta, a když spatřil Jeffovu tvář, věděl, že něco není v pořádku.

''Synu, synu, co je?'' Jeff nemohl odpovědět. Jeho hlasivky byly napjaté od pláče. Místo něj došla Jeffova matka k otcovi a řekla mu špatné zprávy, zatímco Jeff plakal na příjezdové cestě. Po asi okolo hodině se Jeff vrátil domů a viděl, že jsou jeho rodiče v šoku, smutní a zklamaní. Nemohl se na ně podívat. Nemohl se na ně podívat, když si mysleli, že to opravdu byl Liu a přitom to byl on. Tak šel prostě spát a snažil se dostat celou tu věc z jeho mysli. Dva dny ubíhaly, aniž by padla zmínka o Liovi v JDC. Neměl žádné kamarády, se kterými by si mohl vyrazit. Nic, než smutek a pocit viny. Tak to šlo až do soboty, kdy byl Jeff probuzen svou matkou, se šťastným, usměvavým obličejem.

''Jeffe, je den D,'' řekla a rozvinula závěsy a nechala světlo proudit do pokoje.

''Co, co je dnes za den?'' zeptal se Jeff, zatímco se probouzel.

''Dnes je přeci Billyho oslava.'' Teď byl úplně vzhůru.

''Mami, že si děláš srandu, že jo? Nenuť mě, abych šel na párty nějakého kluka potom, co...'' Nastala dlouhá pauza.

''Jeffe, oba víme, co se stalo. Myslím, že ta oslava by mohla být věc, která trochu rozjasní události uplynulých dní. Teď se obleč.'' Jeffova matka odešla z pokoje do přízemí, aby se nachystala sama. Bojoval sám se sebou, aby vůbec vstal. Vybral si náhodné tričko a džíny a šel dolů po schodech. Viděl, že jeho matka a otec jsou celí oblečení, jeho matka v šatech a otec v obleku. Pomyslel si, na co takové oblečení, když je to jen dětská oslava?

''Synu, tohle tam budeš mít na sobě?'' zeptala se ho jeho matka.

''Lepší, než nosit příliš moc,'' řekl. Jeho matka se snažila na něj nekřičet a jen se na něj usmála.

''Teď, Jeffe, můžeme být příliš oblečení, abychom udělali dobrý dojem.'' řekl otec. Jeff zabručel a vrátil se do svého pokoje.

''Nemám žádné společenské oblečení'' zařval dolů po schodech.

''Stačí si něco vybrat'' řekla jeho matka. Rozhlédl se ve svém šatníku, aby našel něco, čemu by se dalo říkat společenské. Nakonec našel černé kalhoty a nátělník. Nemohl najít košili, která by se k tomu dala vzít. Rozhlédl se kolem sebe a zjistil, že má jen pruhované košile. Žádné z nich nešly ke kalhotům. Nakonec našel bílou mikinu a oblékl si ji.

''Co to máš na sobě?'' řekli oba. Jeho matka se podívala na hodinky. ''Ach ne. Už není čas na změnu. Tak jdeme," řekla a vyhnala Jeffa i jeho tátu ze dveří. Přešli ulici k domu Barbary a Billyho. Zaklepali na dveře a zjistili, že Billyho matka je stejně společensky oblečená. Když Jeff vešel dovnitř, všude byli dospělí, žádné děti.

''Děti jsou venku na zahradě. Jeffe, co kdybys šel za nimi a s několika se seznámil?'' řekla Barbara.

Jeff vyšel na dvůr plný dětí. Všechny pobíhaly okolo v kovbojských kostýmech a střílely po sobě plastovými zbraněmi. Mohl by klidně být v Toys R Us. Najednou jeden kluk přišel až k němu a podal mu hračkovou zbraň a klobouk.

''Ahoj, chceš si hlát?'' zeptal se.

''Ach ne kluku, jsem příliš starý na tyto věci.'' Kluk se na něj podíval smutnýma psíma očima.

''Plosím?'' řekl kluk. ''Fajn'' odpověděl Jeff. Nasadil si klobouk a začal předstírat, že střílí na děti. Nejprve si myslel, že je to absurdní, ale pak se začal skutečně bavit. Nebylo to zrovna super cool, ale bylo to poprvé, co nemyslel na Lia. Takže si chvíli s dětmi hrál, a pak uslyšel nějaký hluk. Divný hluk otáčejících se koleček. Pak mu to došlo. Randy, Troy a Keith. Všichni přeskočili přes plot na jejich skateboardech. Jeff upustil falešnou pistoli a strhl kloubouk. Randy se na Jeffa podíval s nenávistným pohledem.

''Ahoj Jeffe, to jsi ty?'' řekl, ''máme nějaké nevyřízené účty.'' Jeff viděl jeho zpřeražený nos. ''Myslím, že jsme si kvit. Umlčel jsem vás a vy jste dostali mého bratra do JDC.''

Randy měl rozzlobený výraz v očích. ''Ach ne. Nejdu pro remízu. Jdu si pro vítězství. Možná si nám nakopal zadek, ale dneska to už neuděláš.'' Jak to dořekl, vrhl se na Jeffa. Oba padli na zem. Randy praštil Jeffa do nosu a Jeff popadl Randyho za uši a praštil ho do hlavy. Jeff shodil Randyho ze sebe a oba vstali. Děti křičeli a rodiče utíkali ven z domu. Troy a Keith oba vytáhli své zbraně z jejich kapes.

''Nikdo nevyrušujte, nebo budou lítat střeva'' řvali. Randy vytál nůž a bodl Jeffa do ramene.

Jeff vykřikl a padl na kolena. Randy ho začal kopat do obličeje. Po třech kopech mu Jeff nohu chytnul a zkroutil tak, že Randyho povalil. Jeff vstal a šel k zadním dveřím. Troy ho chytil.

''Potřebuješ pomoct?'' zvedl Jeffa za límec a hodil ho přes terasu na dveře. Jeff se snažil vstát, ale Troy mu v tom bránil. Randy opět začal do Jeffa kopat, až začal kašlat krev.

''Pojď Jeffe. Bojuj se mnou.'' Zvedl Jeffa a hodil ho do kuchyně. Randy viděl na pultu láhev s vodkou a tak lahev rozbil Jeffovi nad hlavou.

''BOJUJ!'' Hodil Jeffa zpět do obývacího pokoje.

''Pojď Jeffe, podívej se na mě.'' Jeff vzhlédl. Jeho tvář byla potřísněná krví. ''Já jsem ten, kdo tvého bratra poslal do JDC. A teď si tu jen tak sedíš a necháš ho tam hnít po celý rok. Měl by ses stydět'' Jeff vstal.

''Konečně. Stojíš a budeš bojovat.'' Jeff byl na nohou, krev a vodku na tváři. Opět se dostavil ten zvláštní pocit, který už chvíli necítil. ''Konečně. Jsi na nohou,'' řekl, když běžel na Jeffa. A najednou se to stalo. Něco unitř Jeffa se změnilo. Jeho psychika byla zničena, racionální myšlení fuč, všechno co mohl udělat, bylo zabít ho. Popadl Randyho a svalil ho k zemi. Dostal se na něj a bouchl ho ke srdci. Úder způsobil, že se Randyho srdce zastavilo. Randy nemohl popadnout dech. Jeff ho mlátil stále dál. Rána po ráně dostávala stále víc krve z Randyho těla. Mlátil do Randyho tak dlouho, dokud nepřestal dýchat a neumřel.

Každý se teď díval na Jeffa. Rodiče, pláčící děti, dokonce i Troy a Keith. Přesto opět zamířili své zbraně na Jeffa. Jeff viděl, že se zbraněmi umí a běžel po schodech. Jak běžel, Troy a Keith po něm stříleli, ale ani jednou se netrefili. Jeff vyběhl po schodech nahoru. Slyšel, jak ho Troy a Keith pronásledovali. Když doběhli na poslední schod, Jeff se schoval v koupelně. Popadl věšák na ručníky a strhl ho ze zdi. Troy a Keith vběhli dovnitř, nože připravené.

Troy hodil nůž na Jeffa, ale ten se mu vyhl a dal Troyovi ránu věšákem do obličeje. Troy šel tězce k zemi a jediný, kdo zbyl, byl Keith. Byl však hbitější než Troy a tak se sehnul, když k němu šla rána od věšáku. Upustil nůž a popadl Jeffa za krk. Přitlačil ho ke zdi. Najednou na něj z horní police spadlo bělidlo. Oba je popálilo a oba začali křičet. Jeff si otřel oči, jak nejvíc mohl. Opět zvedl věšák na ručníky a praštil jím Keitha přímo do hlavy. Jak tam ležel a krvácel, měl na tváři zlověstný úsměv.

''Co je ti k smíchu?'' zeptal se Jeff. Keith vytáhl zapalovač a zapálil ho. ''Čemu se směju,'' řekl, ''se týká toho, že máš na sobě alkohol a bělidlo.'' Jeff vytřeštil oči a Keith po něm zapalovač hodil. Jakmile s ním plameny navázaly kontakt, vodka se vznítila. Zatímco ho alkohol pálil, bělidlo mu vyšisovalo kůži. Jeff začal děsně křičet, když začal hořet. Snažil se uhasit oheň, ale bylo to k ničemu. Alkohol z něj udělal chodící peklo. Běžel chodbou a skutálel ze schodů. Všichni začali křičet, když viděli Jeffa, tedy nyní hořícího chlapce klesat k zemi, téměř mrtvého. Poslední věc, kterou Jeff viděl, byla jeho matka a ostatní rodiče, kteří se snažili uhasit oheň. To bylo těsně před tím, než omdlel.

Když se Jeff probudil, měl okolo obličeje obvazy. Neviděl nic, ale cítil bolest v rameni a stehy po celém těle. Pokusil se vstát, ale uvědomil si, že se mu z ruky táhne hadička a když se pokusil vstát, sestra ho zastavila.

''Nemyslím si, že bys už měl na nohy. Nene, ještě ne.'' řekla, položila ho na postel a znovu mu nasadila trubičku. Jeff seděl, bez vize a ponětí o tom, kde vlastně byl. Konečně po několika hodinách uslyšel svou matku.

''Miláčku, jsi v pořádku?'' zeptala se. Jeff ale nemohl odpovědět, když měl obvazy na hlavě a nemohl mluvit. ''Ale miláčku, mám skvělou zprávu. Poté, co všichni svědci řekli policii, že Randy na tebe úmyslně zaútočil, policie se rozhodla nechat Lia jít.'' To způsobilo, že se Jeff opět snažil postavit, ale v půlce se zastavil, když si vzpomněl na onu trubičku, která vedla z jeho paže. ''Bude tu zítra a tak budete moct být zase spolu.''

Jeff matku obejmul a řekl jí sbohem. Několik dalších dní probíhalo tak, že Jeffa navštěvovala rodina. Pak přišel den, kdy mu měli sundat obvazy. Jeho rodina tam stála, aby viděli, jak vypadal. Zatímco doktoři odstraňovali Jeffovy obvazy z obličeje, všichni seděli na pokraji svých sedadel. Počkali, až bude poslední obvaz z jeho obličeje odstraněn.

''Doufejme v to nejlepší'' řekl doktor. Rychle škubnul za plátno a všichni ostatní koukali Jeffa.

Jeffova matka vykřikla při pohledu na Jeffa. Liu a Jeffův táta zírali na jeho obličej.

''Co je? Co se stalo s mým obličejem?'' Řekl Jeff. Vyskočil z postele a běžel do koupelny. Koukl se do zrcadla a viděl příčinu neštěstí. Jeho tvář. Bylo to... bylo to strašné. Rty měl spálené na temný odstín červěné, jeho obličej měl čistě bílou barvu a jeho vlasy byli spálené od hnědé až po černou. Pomalu si položil ruku na tvář. Byla teď víc "kožovitá". Podíval se zpátky na svou rodinu a pak zpátky do zrcadla.

''Jeffe,'' řekl Liu, ''není to tak hrozné...''

''Není to tak hrozné?'' řekl Jeff, ''Je to perfektní.'' Jeho rodina by překvapena. Jeff se začal nekontrolovatelně smát. Jeho rodiče si všimli, že jeho levé oko a ruka mají záškuby.

''Ehm... Jeffe, jsi v pořádku?''

''V pořádku? Nikdy jsem se necítil tak šťastný. Ha ha ha ha haaaaaaaaaaaa. Podívej se na mě. Tahle tvář se ke mně prefektně hodí.'' Nemohl se přestat smát. Pohladil svou tvář. Pohlédl opět do zrcadla. Co to způsobilo? No, možná si vzpomenete, když Jeff a Randy bojovali, něco v Jeffovi prasklo. Jeho rozum praskl. Teď byl ponechán, jako bláznivý stroj na zabíjení, ale to jeho rodiče ještě nevěděli.

''Doktore,'' řekla Jeffova matka, ''Je Jeff v pořádku? Jako v hlavě?''

''O ano, ale toto chování je pro pacienty, kteří brali hodně prášků proti bolesti typické. Pokud se jeho chování do několika týdnů nezmění, přiveďte ho sem a uděláme mu psychologický test.''

''O děkuji doktore.'' Jeffova matka šla k Jeffovi. ''Jeffe, zlatíčko, je čas jít.''

Jeff se podíval pryč od zrcadla a jeho tvář se formovala do šíleného úsměvu. ''Kay mami, ha ha haaaa'' jeho matka ho vzala za rameno a řekla mu, aby se oblékl.

''Tohle je v čem přišel.'' Pravila paní u stolu. Jeffova matka se podívala dolů a viděla černé kalhoty a bílou mikinu s kapucí, kterou měl Jeff na sobě. Nebyla na nich žádná krev a byli složené na sobě. Jeffova matka vzala Jeffa do pokoje a nechala ho, ať se oblékne. Poté odcházeli z nemocnice, aniž by věděli, že je to jejich poslední den života.

Později té noci vzbudil Jeffovu matku nějaký hluk z koupelny. Znělo to, jako by někdo plakal. Pomalu vešla dovnitř, aby zjistila, co se stalo. Když se podívala do koupelny, uviděla něco strašného. Jeff vzal nůž a vyřezal si úsměv na tvářích.

''Jeffe, co to děláš?'' zeptala se jeho matka.

Jeff se podíval na svou matku. ''Nemohl jsem se stále usmívat. Po chvíli to začalo bolet. Teď se můžu smát navždy. Jeffova matka si všimla jeho očí, které byly černě olemované.

''Jeffe, tvoje oči...'' Jeff nemohl oči zavřít.

''Nemohl jsem vidět svou tvář. Začal jsem být unavený a oči se mi začaly zavírat. Vypálil jsem si oční víčka, takže se můžu na sebe vždycky podívat, na můj nový obličej.'' Jeffova matka začala pomalu couvat, když viděla, že se její syn zbláznil. ''Co se děje mami? Nejsem snad krásný?''

''Ano synu'' řekla. ''ano, jsi krásný. J-jen mě nech dojít za tatínkem, aby mohl vidět tvůj obličej.'' Vběhla do ložnice a probudila Jeffova otce ze spánku. ''Miláčku, podej mi zbraň. My...'' zarazila se, když uviděla Jeffa ve dveřích, jak drží nůž.

''Mami, lhala jsi...'' To bylo to poslední, co od Jeffa slyšeli, než se k nim s nožem přiřítil a oba je zabil.

Jeho bratr se probudil, překvapen nějakým hlukem. Neslyšel nic jiného, a tak zavřel oči a snažil se znovu usnout. Když už pomalu začal bdít, dostal pocit, jako kdyby ho někdo sledoval. Vzhlédl a Jeff mu zakryl rukou ústa. Pomalu zvedl nůž připravený k zabití Lia. Liu se snažim sebou mlít sem a tam, ale nedokál uniknout Jeffovu sevření.

"Š š šššš.... " řekl Jeff ''Jen jdi spát.''
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbila se ti creepypasta Jeff the Killer?

ano 94.7% (248)
ne 5.3% (14)

Komentáře

1 Chocolate Dogy Chocolate Dogy | 19. června 2014 v 16:11 | Reagovat

aww cute příběh :3

2 zu zu | 13. ledna 2015 v 19:47 | Reagovat

SE BOJIM uaa

3 Rozespalý Hlas Rozespalý Hlas | 15. ledna 2015 v 17:27 | Reagovat

Jak se toho někdo může bát, autor originálu nejspíš netuší jak fungují doktoři a jak vybudovat kloudný příběh a proto napsal teenage drama.
Jděte spát.
PS: Díky za překlad

4 creepypastapreklady creepypastapreklady | 17. ledna 2015 v 17:54 | Reagovat

[3]: njn klasika :T se stává. mě by spíš zajímalo, jak to, že se stal tak neskutečně populární :D

5 wtf guay6546 wtf guay6546 | 10. května 2015 v 21:19 | Reagovat

jeff je sračka

6 fanynka Jeffa The Killera fanynka Jeffa The Killera | E-mail | 8. července 2015 v 19:55 | Reagovat

[5]:ty jsi sračka

7 creepypastapreklady creepypastapreklady | 9. července 2015 v 12:49 | Reagovat

[6]: klid, každý má jiný názor ;) nemusíme se navzájem urážet ;)

8 Kraaaa Kraaaa | E-mail | 22. července 2015 v 21:10 | Reagovat

Jak to že majî 12 ročné deti zbraně a nože ? :D :D jinak ne zlý příbjeh :)

9 creepypastapreklady creepypastapreklady | 22. července 2015 v 22:18 | Reagovat

[8]: děcka dokážou někdy zázraky, navíc tam o těch třech není třeba odkud jsou, takže je možný, že jim to prostě dovolili rodiče :D

10 Jeffie Jeffie | 28. července 2015 v 20:05 | Reagovat

Milujem ho 💓

11 StaySteak StaySteak | 29. července 2015 v 12:45 | Reagovat

Mám o něm jedno video! Pokud se chcete podívat, na youtube zadejte StaySteak creepypasty a ono se vám to video objeví.A taky jiné creepypasty:D

12 Gambik cz Gambik cz | E-mail | 25. srpna 2015 v 19:27 | Reagovat

Ty vole já doufám že ten útržek z novin není z česka. A jestli jo tak SE BOJÍM :D

13 Constance Constance | 14. září 2015 v 12:14 | Reagovat

Super ×_× Jedna z najlepších creepypast aké som čítala ×_×

14 honzicek je nej honzicek je nej | 24. září 2015 v 15:29 | Reagovat

jeff je blbej lepsi je janne

15 creepypastapreklady creepypastapreklady | 28. září 2015 v 18:32 | Reagovat

[12]: Myslím, že originálně byla tahle napsaná ve španělštině ;)
[13]: nejlepších? ._. jako opravdu? I když je Jeff moje oblíbená postava, že by byl ten jeho příběh kvalitní, se moc říct upřímně nedá ._.
[14]: já zase moc Jane nemusím, ale to je asi věc názoru :D

16 pepagames pepagames | E-mail | 19. prosince 2015 v 22:34 | Reagovat

Uzasny!
Hrozně se mi to libi ale trochu se bojim protoze nekdy takovehle pocity taky mam.
Proste miluju creepypastu!

17 veniqve veniqve | 8. ledna 2016 v 16:26 | Reagovat

Yey tehle příběh mam nejradeji

18 Jeffie Jeffie | 15. února 2016 v 16:20 | Reagovat

Jeff je dobrý,ale načo ho shippujú s Jane?

19 creepypastapreklady creepypastapreklady | 15. února 2016 v 18:25 | Reagovat

[18]: Taky by mě to zajímalo, je to opravdu ship, který nenávidím z toho důvodu, že ti dva se mají nenávidět O.o

20 Jeffie Jeffie | 16. února 2016 v 17:58 | Reagovat

[19]: Hej,oni sa aj nenávidia,len ľudia sú kurvy a keby teraz jestvuje Hitler a poznal by ma,zachránil by sa svet pred tým shippom :DDDDD

21 creepypastapreklady creepypastapreklady | 16. února 2016 v 19:30 | Reagovat

[20]: yeeeah... i když záleží do jaký hloubky. Já třeba jedu podle AU, kde se nenávidí, jenže jeff byl tak ožralej že se s ní vyspal, ona si myslela, že ho zabije, ale stejně zabil on ji x"D

22 Jeffie Jeffie | 16. února 2016 v 19:36 | Reagovat

no jo,aspoň ju zabil :DDDD

23 Jeffie Jeffie | 16. února 2016 v 19:38 | Reagovat

btw kde sa s ňou vyspal? xDDD v kontajneri? XXDDDDDDD

24 creepypastapreklady creepypastapreklady | 16. února 2016 v 20:37 | Reagovat

[23]: myslím že to byla nějaká putika s pokojema. Ona pak využila příležitosti, odtáhla ho nějak k sobě do garáže, kde ho chtěla zabít, ale mistr Jeff Houdini se z pout dostal, zabil jí a barák spálil :D

25 i love creepypast i love creepypast | E-mail | 23. března 2016 v 20:50 | Reagovat

Prosim vás je nějaké pokračování?:)

26 creepypastapreklady creepypastapreklady | 23. března 2016 v 20:50 | Reagovat

[25]: well, je několik alternativních příběhů, ale ty jsem nepřekládala :D

27 Re Becca Re Becca | 30. března 2016 v 20:34 | Reagovat

Podle mě je Jeff strašně KAWAII.
Ale něco je trošičku zvláštní...
Já ten pocit, že někomu musim ublížit mívám občas taky....

28 petr petr | 3. dubna 2016 v 13:53 | Reagovat

víš že ta creapy pasta je vymyšlená

29 petr petr | 3. dubna 2016 v 13:55 | Reagovat

teda pokud jsou mé zdroje správné

30 creepypastapreklady creepypastapreklady | 4. dubna 2016 v 14:01 | Reagovat

[29]: nechci kazit iluze, ale všechny creepypasty jsou smyslene ;)

31 Mariett Mariett | 4. dubna 2016 v 21:23 | Reagovat

Super napsané jenom tam je
vikoukl a to je špatně.Dobře je to vykoukl.

32 Bloody potato Bloody potato | E-mail | 12. dubna 2016 v 16:11 | Reagovat

Podla mna je to brutal! Aj ked mi najprv neslo do hlavy ze ty raja mali noze, neskor som sa nad tym zamyslela. V zlych rodinach zle deti. Mozno to autor myslel tak ze ty traja mali rodicov co si nevsimali ako ich deti vyrastaju a co robia. Bohuzial aj v nasej dobe sa najdu rodiny co takto ziju.

Kazdy vecer sa okolo seba najmenej desat krat poobzeram ci pri nestoji jeff. Odkedy som toto citala tak mam kazdy vecer pocit ako by na mna niekto hladel.

Brrrrrrrrr. Je hnusne blbi pocit ktoreho sa uz asi nezbavym.

33 666 666 | E-mail | 13. června 2016 v 16:57 | Reagovat

Jeff the killer jsem chtěl podkat. No mal jsem pocit že mě neco pronasleduje. Byl jsem na kole. Ale nic tam nebilo. A na jednou někto mi dá ruku na rameno kouknu se a nic tam neni. No to už je všechno :-P
Kto fandí Jeff the killer?
Jeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killerJeff the killer

34 666 666 | E-mail | 13. června 2016 v 17:01 | Reagovat

Počuvaj Jeff the killer  na slovensko nepríde lebo by musel ísť lietadlom ale keby išiel lietadlom tak by ho doztali
do basi.

35 PatrikKoš PatrikKoš | E-mail | 5. července 2016 v 0:49 | Reagovat

objednal z tesca :D

36 Kristýna Kratochvílová Kristýna Kratochvílová | 8. července 2016 v 16:57 | Reagovat

je to hezký příběh ale hrozná brutalita.

37 creepypastapreklady creepypastapreklady | 8. července 2016 v 20:18 | Reagovat

[36]: je to strašnej příběh, ale okay :"DD

38 Anomynmí Anomynmí | 10. července 2016 v 12:55 | Reagovat

Byla zjištěna pravda o tom jak doopravdy vznikl Jeff the killer.
Teď nedávno bylo dosvědčeno že je to doopravdy upravená fotka Katy Robinson.
Takže je to všechno nesmysl :D
Šiřte toto poselství dál a zničte jeho fanynkám co si myslí že je skutečný život :D

39 creepypastapreklady creepypastapreklady | 11. července 2016 v 10:48 | Reagovat

[38]: proč kazit fangirls představy >.> většina to stejně ví a retardi, co si myslí, že jsou creepypasty skutečný, tu budou vždycky >....>

40 enter enter | 11. července 2016 v 14:15 | Reagovat

Čekala jsem od toho teda víc, docela nuda. Ale každýmu, co jeho jest, že. ;)

41 creepypastapreklady creepypastapreklady | 11. července 2016 v 19:32 | Reagovat

[40]: já vím, že to není moc dobrý příběh xDDD

42 Kylu Kylu | 12. srpna 2016 v 20:29 | Reagovat

[8]: Mě je 12 a taky mám několik nožů i zapalovač, někomu to přijde divné, ale mně je divné spíš, že takoví malí ovládají starší...

43 Psycho Psycho | E-mail | 22. srpna 2016 v 22:55 | Reagovat

Mě se Jeff strašně líbí :) chtěl bych být jako on :) je úžasnej :) byl bych rád kdyby mi udělal to samé co se stalo jemu abych mu byl podobný :3

44 Jeffery the killer Jeffery the killer | Web | 4. září 2016 v 22:46 | Reagovat

[43]:
Ty si vážně psycho XDD!
To chceš jako aby sis ze šílenosti porodloužil úsměv o dalších deset cm a zbavil se očních víček jo? XDD

Jinak opravdu super překlad. :DD

45 creepypastapreklady creepypastapreklady | 5. září 2016 v 21:11 | Reagovat

[44]: lidi občas prostě nepochopíš.... já třeba nechápu tyhle typy :"D

díky ^^

46 Lucy aneb. I <3 JTK Lucy aneb. I <3 JTK | E-mail | 5. října 2016 v 21:05 | Reagovat

[12]: Náhodou by to bylo libový kdyby ten článek byl z Česka. Alespoň by byla konečně nějaká sranda.;)
I ♡Jeff the killer.:*♡♡♡♡♡♡

47 Ja Ja | E-mail | 5. října 2016 v 21:17 | Reagovat

Proč ne. Náhodou by to bylo super. Schálně zkusím jestli se mi povede zešílet,prodloužit si úsměv(což by se mi hodilo),zbavit se víček(kdo je potřebuje?) a pak se uvidí kdo tu není skutečný.Haha.xD>D[44]:

48 Lucy aneb. I <3 JTK Lucy aneb. I <3 JTK | E-mail | 5. října 2016 v 21:23 | Reagovat

[24]:Jeff je prostě borec.:*♡♡♡♡♡ Dobře jí tak,potvoře jedný.xD

49 Lucy aneb. I <3 JTK Lucy aneb. I <3 JTK | E-mail | 5. října 2016 v 21:27 | Reagovat

[43]: Mně taky a moc.♥♡♥♡♥ To by byl masakr.:D Smím se k tobě přidat Psycho? ;)
♡♡♡♡♡JEFF THE KILLER♡♡♡♡♡ Co bych za to dala kdybych mohla být jako on.:*♡♡♡♡

50 Lucy aneb. I <3 JTK Lucy aneb. I <3 JTK | E-mail | 5. října 2016 v 21:34 | Reagovat

Mám to místo pohádky před spaním.:3 Pokaždé když to dočtu řeknu si pro sebe: Chudák Jeff ten to neněl moc lehké.:,( Ale je to borec.:*♡♥♡♥

51 Adrienka Adrienka | 24. října 2016 v 19:42 | Reagovat

[11]: Staysteyku viděla jsem mnoho tvých videí a bylo to super . Rozhodně pokračuj . :D

52 FanGirlJeffTheKiller FanGirlJeffTheKiller | 14. listopadu 2016 v 22:12 | Reagovat

Miluju jeffa, je mega sexy ♡_♡

53 Ridis Ridis | E-mail | 28. listopadu 2016 v 19:10 | Reagovat

dobrý,ale sere mě to že tam je minimálně 20 chyb -_-

54 creepypastapreklady creepypastapreklady | 29. listopadu 2016 v 17:55 | Reagovat

[53]: tolik? ._. jujky, budu asi muset nafackovat moje 14 letý já xD

55 SaraTheBestTroll SaraTheBestTroll | E-mail | Web | 13. prosince 2016 v 16:20 | Reagovat

Ja mám taky nekdy pocit, že chcem niekomu vraziť v škole... :D lenže, mi máme v škole žalobaby :D A Názor: Mám ráda Jeffa. xD

56 creepypastapreklady creepypastapreklady | 13. prosince 2016 v 20:45 | Reagovat

[55]: já bych občas nejradši vrazila pomalým lidem ve škole co chodí tak 1m/hod xDDDD

57 --- --- | 14. ledna 2017 v 18:31 | Reagovat

Dle mého názoru to ,že je Jeff je "borec" ,"frajer" a atd. píšou budoucí psychopatičtí vrahové a ubrečení teenageři co měli "těžký život".

58 creepypastapreklady creepypastapreklady | 15. ledna 2017 v 17:43 | Reagovat

[57]: panebože, někdo normální QwQ

59 Psycho Psycho | 20. března 2017 v 17:28 | Reagovat

Kdo je autorem téhle creepypasty? Originální verze myslím ...

60 creepypastapreklady creepypastapreklady | 20. března 2017 v 21:56 | Reagovat

[59]: autor téhle verze je doslova nedohledatelný, autor úplně prvního jeffa je sesseur na deviantartu :)

61 Creepypasta Creepypasta | E-mail | 17. května 2017 v 22:57 | Reagovat

Lisa The Killer na wattpadu ale nwm proč je tam jen půlka příběhu

62 creepypastapreklady creepypastapreklady | 18. května 2017 v 19:50 | Reagovat

[61]: dost silně o tom pochybuji, už jen když se koukneš na její profil, tak to dost smrdí :D

63 Jákub Jákub | 23. června 2017 v 20:36 | Reagovat

Todle je šileně dobry příběh jeff the killer je vrah dobrej já bych si taky viřizl rti

64 Jána Jána | E-mail | 25. července 2017 v 14:16 | Reagovat

Waw

65 Vodka lover Vodka lover | 25. července 2017 v 18:02 | Reagovat

P..prečo práve vodku :( Zlomyselný bastard

66 creepypastapreklady creepypastapreklady | 25. července 2017 v 18:44 | Reagovat

[65]: protože fuck the system :DDD

67 Jeff The Killer Jeff The Killer | E-mail | 3. září 2017 v 15:55 | Reagovat

Sakra já bych Jeffa chtěla taky někdy potkat ten kluk měl fakt štěstí že ho potkal každou noc vylízqm z poatele q jdu ven prochazím se lesem ale jeff nikde bčera jsem šla ven asi po 22. A nikdy jwem ho. Nepotkala takže když ho uvidíte tak jistě mi napište na můj fb : shia wolf

P.S. nechápu jak Jeffa může někdo nenávidět a chtít ho zabít on nemůžw za to že zešílel

68 creepypastapreklady creepypastapreklady | 3. září 2017 v 21:06 | Reagovat

[67]: tady někdo nečetl pravidla :-D

69 Jeff The Killer (Go to Sleep) Jeff The Killer (Go to Sleep) | E-mail | 19. prosince 2017 v 11:38 | Reagovat

Go to Sleep!!!§

70 Luky524 Luky524 | E-mail | 8. února 2018 v 20:15 | Reagovat

Jestli jste si všimli tak to má několik chyb např:když řeknou že že Jeff má na sobě obvazy a že nemůže mluvit ale další text je o tom jak matku obejme a rozloučí se přitom na sobě ještě ty obvazy měl.Nebudu tady odsuzovat nějakou creepypastu jenom kvůli nějakým chybám

71 Žýžulka the killer Žýžulka the killer | 10. února 2018 v 11:32 | Reagovat

No to si přehnala krávo Jeff bude můj a né tvůj🙅🙅🙅🙅🙅🙅🙅🙅🙅

72 Žýžulka the killer Žýžulka the killer | 10. února 2018 v 20:22 | Reagovat

Omlouvám se si faninka tak promiň fangirl jeff the killer

73 Luke Luke | E-mail | 17. března 2018 v 20:39 | Reagovat

https://youtu.be/6jFjL4uG0T0 U téhle creepypasty ti patří obrovská poklona za překlad, protože nebýt této tak asi teď nenatáčím. :) Fakt díky

74 creepypastapreklady creepypastapreklady | Web | 18. března 2018 v 20:06 | Reagovat

[73]: Jeff je taková typická začátečnická creepypasta :D

75 Killer Nikita Killer Nikita | E-mail | 26. března 2018 v 17:19 | Reagovat

on je zlo zvíře a taky odporna zrůda a vy fanoušci jste na hlavu a ona taky

76 Merci Merci | E-mail | 15. května 2018 v 16:53 | Reagovat

[11]: Viděla jsem ho a je SUPER!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.