STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Prosinec 2014

Vánoční světla

28. prosince 2014 v 14:46 | Ossifer |  Creepypasty
V černý pátek se rozsvěcují světýlka.

Je to část tradice, stejně tak, jako vaječný koňak nebo koláč.

Ale divné je, jak rychle světla vždy vytáhneme.

Před tím, než je noc úplně tmavá, chlad se dostane všude a vítr vám šeptá do ucha nejasné a znepokojivé věci, když trochu pootočíte hlavu,

tma je najednou poražena křiklavými, různobarevnými nitěmi elektrických lamp a ostrými, 21-wattovými žárovkami ve tvaru rampouchu.

Nekteří nechávájí své domovy pomalu vyhořet, aby dostali všechny stíny ze svého majetku.

A tak, celý prosinec, celý národ nechává světla rozsvícena.

Přemýšleli jste někdy proč?

Neotvírej své oči

26. prosince 2014 v 17:50 | XanCrews |  Creepypasty
Poslední den měsíce vždy zatáhni žaluzie nebo závěsy než jdeš spát. Jestli uprostřed noci uslyšíš ťukání na okno, neotvírej oči.

Jestli jsi jeden z těch méně šťastných lidí, uslyšíš toto ťukání na okno. Není to tvůj kámoš, tak drž oči zavřené. Zvuk bude hlasitější a ťukání rychlejší a rychlejší. Nenech svou zvědavost nad sebou zvítězit; nehýbej se. Ztratí to svou trpělivost, začne to do okna bouchat. Tvé okno se bude chvět a třást a zvuky budou stále hlasitější. Bude to zuřivě tlouct do okna, budou se z toho třást okenní tabule, okno se sice nerozbije, ale pro lásku boží, NEOTVÍREJ TY OČI. Nehledě na to, jak moc jsi vystrašený, nehledě na to, jak moc se ti chce křičet, předstírej, že neslyšíš, že stále spíš.

Po nějaké době zvuky přestanou. Nenaleť na to, měj pořád oči zavřené. Zkus usnout, jestli to dokážeš. Nevstávej a neotvírej oči dokud nevyjde slunce.

Ti kteří oči otevřeli.... no, nikdo neví, co se s nimi stalo.
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.