STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Spící manželka

6. června 2015 v 17:14 | Creepypasta |  Creepypasty
Opět přijíždím domů pozdě v noci. Vstupuji do domu a všechna světla jsou zhasnutá, jako obvykle. Moje manželka je už určitě v posteli a spí. Je pozdě a jsem unavený, a tak jdu taky do postele. Už se ani neobtěžuju rozsvítit světlo, mohl bych po svém domě chodit i slepý. Navíc nechci svou ženu vzbudit. Když se dveře otevřou, trochu zaskřípou a já si to jdu k posteli a nakonec do ní zalézám. Přitulím se k manželce a jednou rukou jí obejmu. I když vím, že spí, nějak cítím, jako by tu nebyla, i když jí objímám. A tak se pomalu vzdám spánku se svou životní láskou v náručí.

Pomalu se probouzím a zjišťuju, že manželka již není v mém náručí a ani v posteli. Otevírám oči a zjišťuji, že její strana postele je pokryta uschlou krví. Zpanikařím a podívám se na podlahu, kde jsou krvavé stopy a skvrny vedoucí z ložnice. Okamžitě se zvedám, následujíc stopy a hledajíc manželku. Jak se dostávám ke dveřím, ještě jednou pro jistotu zkontroluju ložnici. Jak se otočím, vidím svou kdysi nádhernou ženu rozřízlou a vykouchanou, přibitou ke zdi nad postelí. Vedle ní, byla na zdi její krví napsána tato slova: "Díky, žes mě v noci držel, ale příště by sis měl rozsvítit, když vejdeš."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Milé, to skutečně potěší :D

No ohromně :D

Komentáře

1 mysterymyst mysterymyst | 6. listopadu 2015 v 23:48 | Reagovat

fuj

2 karindolli karindolli | 29. prosince 2015 v 12:25 | Reagovat

tochu smutný ale jinak sranda :D

3 Netopyrek_CZE Netopyrek_CZE | E-mail | 3. srpna 2017 v 15:24 | Reagovat

Ještě že já nejsem debil a pořád musím rozsvěcet :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám jen a pouze na tento blog. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.