STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Jenom abyste věděli...

12. července 2015 v 18:22 |  Info
Vím, že to byl jenom jeden komentář, ale strašně mě to štve, že to vzniklo a ani nevím proč. Jeden milý anonym, jehož přezdívku si nepamatuji, napsal pod jednu creepypastu komentář, kterému jsem porozumněla asi takto: nechápu, jak někdo může číst takové pohádky jako tohle, běžte si přečíst raději něco třeba o Jeffrym Dahmerovi. Jako... eh? Tohle je stránka s překladama creepypast, ne se životopisy reálných vrahů. Pokud chcete stručnou definici creepypasty, tady to máte: Creepypasta je internetový hororový příběh, která se má čtenáře pokusit co nejvíce vyděsit. Tohle je nejstručnější definice, kterou vám můžu dát. A co tam je? Že jsou to INTERNETOVÉ příběhy ;) což znamená víceméně smyšlené, i když nepopírám, že se můžou zakládat na skutečnosti. Pokud to chce někdo pokládat za pohádku, budiž. Ale nechtěla bych tu víc vidět podobné komentáře. Pokud se vám creepypasty nelíbí, prosím, nahoře v pravém rohu je křížek ^^
Jas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dávají pasty s mým překladem aspoň trochu smysl? :D

jo celkem to jde :) 91.1% (256)
WTF? to se nedá číst... 8.9% (25)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám jen a pouze na tento blog. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.