STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Pojď si se mnou hrát

9. července 2015 v 17:00 | kiki-hyuga.deviantart.com |  Creepypasty
Ten rok bylo v létě moc pěkně a teplo. Slunce, jako vždy, přinášelo teplo tělu. Lehký vánek, který se tu a tam prohnal po okolí, činil léto ani ne příliš horkým, ale ani ne příliš chladným. Prostě perfektní počasí. Ale jedno léto Sally nikdy nezapomene.
Sally byla malá, osmiletá holčička s dlouhými, kudrnatými vlásky a světle zelenýma očima. Byla vždy poslušná, nikdy nelhala a dělala, co jí bylo řečeno. Její rodiče jí doslova zbožňovali, lepší dceru si ani nemohli přát.
Sally se zachichotala při hraní se svými kamarádkami před jejich domem. Hrály různé hry jako třeba panáka nebo skákaly přes švihadlo. Dokonce si hrály s panenkami, nebo si hrály na babu. Sallyina maminka se tomu nevinnému pohledu usmála, otřela si ruce do zástěry a zvolala.
"Sally! Pojď domů na oběd!" Sally vzhlédla od své panenky a usmála se.
"Už jdu, maminko!"
Jakmile usedla ke stolu, začala nadšeně poskakovat na své židli. Její matka na stůl připravila burákové máslo se sendviči bez kůrek. Pár kusů mrkve a celeru na stranu a džus k pití.
"Děkuji, maminko."
"Není za co, zlatíčko." Jak začala malá dívka uždibovat sendvič, její maminka se posadila naproti ní a s úsměvem se koukala, jak jí. "Hádej co! Strýček Johnny nás přijede navštívit!" Sally vzhlédla a usmála se, koutky úst špinavé od burákového másla.
"Mmg! Stfýček Jommy??" Zopakovala s plnou pusou. Její maminka se zasmála a přikývla.
"Mhm. Přijede pomoci tvému tatínkovi s prací, a taky, aby tě trochu hlídal. Možná také půjdeme společně všichni do průvodu!" Sally rychle dožvýkala poslední sousto a polkla.
"Mohou přijít také Sára a Jennie?" Její maminka se zamyslela.
"No, to je na jejich rodičích. Ale jestli budou moct, tak nevidím důvod, proč by ne!" Dívka se zachichotala a začala poskakovat, tentokrát ještě více natěšená na tyto letní prázdniny.
Během dalšího dne přijel strýček Johnny. Jak vystupoval z auta, podrbal se na hlavě a unaveně si povzdychl.
"Strýčku Johnny!" Zacvrlikal drobounký hlásek, který upoutal pozornost muže. Sally odhodila švihadlo, přes které zrovna skákala, rozběhla se za příbuzným a obejmula ho.
"Ahooj Sal! Jak bylo?" Zeptal se a lehce zvedl dívku, dávající jí též řádné obejmutí. Dívka se zachichotala a podívala se na své kamarádky, které jim mávaly.
"Hrála jsem si se Sárou a Jennie. Pojďme dovnitř, řekneme mamince, že jsi konečně tu!"
"Dobrý nápad." Usmál se a vešel do domu, volajíc ženské jméno. "Marie! Jsem tady!" Zvolal a Sally ho napodobila.
"Mami! Je tady~!" Paní domu se přihnala z kuchyně a usmála se, když viděla, že to Johnny zvládl.
"Johnny, dostal ses sem v pořádku." Muž položil dívku na zem a pohladil jí po hlavě, posílajíc jí si opět hrát. A obejmul ženu.
"Samozřejmě, že ano. Jak bych se sem měl dostat jinak, než v pořádku?" Zasmál se a šel se ženou do kuchyně. Sally zatím doklusala k předním dveřím, odkud zavolala, že si jde opět hrát ven.
"Buď doma, než se úplně setmí!"
"Ano, madam!" A byla v trapu.
Jak se blížila večeře, Sallyin otec se vrátil domů, rád, že může zase vidět svého bratra. Přišel domů i se svou dcerou, došel k němu, potřásli si rukou a obejmuli se.
"Je fajn tě zase vidět, chlape, jak bylo?" Zeptal se a založil si ruce v bok, koukajíc na svou manželku, která zrovna připravovala stůl k večeři. Johnny pokrčil rameny, pohrávajíc si se svými palci.
"Rozešli jsme se s Karin."
"Aw, to je strašné, je mi to líto…" Johnny zavrtěl hlavou a usmál se.
"Nah, to je v pořádku. Jsem šťastný, můžu být, kde chci, aniž bych měl za zadkem neustále někoho, kdo by chtěl vědět, kde jsem a co dělám." Oba muži se zasmáli a usedli ke stolu. "Mmm, Marie, to je lahoda."
"Děkuji, jsem ráda, že ti chutná."
"Mhm! Je to dobrota, maminko." Dospělí se pousmáli nad touto chválou.
Talíř po talíři se začal vyprazdňovat a Sally začala zívat víc a víc, a mnula si rukama oči. Její matka se usmála a jemně jí začala drbat záda.
"Vypadá to, že je někdo ospalý. Čas jít do postele!" Sally přikývla, seskočila ze své židle a donesla svůj talíř do umyvadla. Její maminka jí šla naproti, že jí vezme do postele, ale zastavila, když jí zadržel John.
"Já jí odnesu do postele." Usmál se a maminka úsměv opětovala.
"Dobře, díky Johne." Muž přikývl, pozorujíc ženu, jak jde sebrat zbytky a mýt nádobí. Poté se díval na bratra, který se šel umýt a následně následoval dívku do jejího pokoje.
John se usmál a zavřel za sebou dveře, pozorujíc Sally, jak se přehrabuje v šatníku a hledá pyžamo.
"Potřebuješ pomoc?" Zeptal se a dívka přikývla. "Okay, koukneme se, co máš." Muž okolo ní protancoval k šatníku a začal si prohlížet jednotlivá pyžama. Máš tu jedno jahůdkové pyžamo. Vsadím se, že po nich budeš ve snu vonět." Vzal košili a ukázal ji jí, zatímco se párkrát zhluboka nadechl. Sally se zachichotala a zavrtěla hlavou na signál, že dneska nechce pyžamo s jahůdkama. Johnny přikývl, dal pyžamo zpátky a vytáhl další, tentokrát s jednorožcem. "Co tohle? Projížděla by ses na jednorožci." Dívka se opět zachichotala a zatřepala hlavou v nesouhlas. Než dal muž pyžamo zpátky, zlostně si povzdechl. Potom vyndal normální bílou noční košilku. "Co tohle? Staneš se s její pomocí princeznou!" Sally se rozzářily oči, přikývla a nadšeně zatleskala. Položil tedy košilku na postel, přišel k ní a začal jí rozepínat košili.
"Umím se oblíkat, strýčku." Řekla s úsměvem a dívala se na jeho velké ruce na její košili. Muž se též usmál a přikývl, pokračujíc v rozepínání.
"Určitě ano, ale jsi unavená, tak si nech trochu pomoct." Řekl a Sally párkrát přikývla. Jakmile jí košili rozepnul, stáhl jí dolů, šťouchl jí do pupíku a Sally se zasmála. Usmál se, uchopil lem jejích šortek a sundal jí je. Nakonec uchopil noční košilku, nandal jí Sally přes hlavu a ujišťoval se, že ruce prochází správnými rukávy. "Hotovo!" Řekl vesele. Sally se na něj usmála a vylezla na postel. Johnny se zvedl, vzal její oblečení. Otevřely se dveře a dovnitř vešla Sallyina maminka, aby dívku uspala.
"Připravena do postele?" Zeptala se a šla k posteli. Johnny zvedl zrak a okamžitě došel na druhou stranu postele.
"Bude vadit, když jí uspím?" Marie vzhlédla, usmála se a zavrtěla hlavou.
"Samozřejmě, že ne." Opět sklopila zrak na dceru, sehnula se k ní a dala jí pusu na čelo. "Dobrou noc, zlatíčko."
"Dobrou noc, maminko." Pohladila ještě dívence čelo, vzala si od Johnnyho oblečení a odešla z pokoje. Ten se na maminku usmál, došel k vypínači a zhasl světlo. Opatrně zavřel a zamkl dveře. Pomalu se koukl přes rameno na Sally. Měl na tváři spokojený, pokřivený úsměv.
O několik dní později se Marie všimla, že se Sally nechová jako dřív. Neusmívala se už tak hezky. Už nebyla tak živá a už ani nemluvila s takovou radostí. Marie uchopila její ruku těsně před tím, než si odešla hrát s kamarádkami a odvedla si jí kousek stranou. Sally se zmateně podívala na svou maminku.
"Zlato, jsi v pořádku?" Zeptala se a klekla si, aby byla ve výšce Sally. Ta na ní jen nečinně zírala, a pak se rozplakala. "Sally?"
"M-mami… Já… Já to ne-nechtěla…" Dokázala dívka říct přes její škytavé vzlyky.
"Copak jsi nechtěla, drahoušku?"
"J-já… Já nechtěla h-hrát… Nechtěla jsem hrát jeho h-hru…" Děvčátko se podívalo na svou maminku a pevně ji objalo. "D… Dotýkal se m-mě… A-a nutil, abych se do-dotýkala já jeho!" Marie se zamračila a pohladila Sally po hlavě, pokoušejíc se jí trochu uklidnit.
"Ššš, už je to dobrý. Maminka je s tebou." Jenom noční můry, to je vše. Dívka měla nějakou strašidelnou noční můru. "Už je všechno v pořádku, dobře? Už se nemusíš bát." Dívala se, jak k ní Sally zvedla oči, dech nepravidelný kvůli pláči a usmála se.
"Do-dobře maminko…" Její maminka se usmála a dala jí pusu na čelo.
"Tak se jdi opláchnout, nechceš si přece hrát se svými kamarádkami se špinavým obličejem." Sally se slabě zachichotala a odběhla se do koupelny opláchnout.
Později toho dne se Johnny se svým bratrem vrátili z práce. Frank si s úsměvem oddychl, když mu Sally zamávala. Tatínek jí zamával zpátky, zabouchl dveře auta a šel domů. Johnny se na Sally také s úsměvem podíval a zamával jí. Dívčin úsměv pomalu uvadl; již nebyl tak veselý, ale zamávala zpátky. Johnny také vešel do domu, ale zastavil se, aby si odposlechl rozhovor mezi jeho bratrem a jeho ženou.
"Sally co??" Ptal se Frank.
"Měla noční můru. Opravdu strašlivou. Říkala, že 'ON' se jí dotýkal."
"No a kdo je sakra ten 'ON'!?!
"Nevím Franku… Ale byla to jen noční můra. Jen jsem tě chtěla informovat o tom, co s ní je, když se teď chová tak divně."
Johnny se vzteky zamračil a jeho klouby zbělely. Potom se rychle uklidnil a přemýšlel. Nasadil úsměv a vešel dovnitř, aby to vypadalo, že zrovna vešel, aniž by věděl o jejich konverzaci a pozvedl obočí.
"Ups… vyrušil jsem vás při něčem?" Zeptal se a viděl, jak pár vrtí hlavou. Johnny se opět usmál a ukázal palcem za sebe, směrem k autu. "Jedu zrovna do obchodu, potřebuješ něco, Marie?" Žena se usmála a pohlédla směrem ke kuchyni.
"Vlastně jo. Mohl bys mi přivézt několik vajec, mléko, chleba a džus?" Johnny přikývl a už chtěl jít, když se ještě zarazil.
"Sally se mnou chce taky jet, jen abyste věděli." Marie se usmála.
"Díky, Johne." Opět přikývl a vyšel z domu. Klíč v ruce. Jak spatřil Sally se svými kamarádkami, přiložil si ruce k ústům.
"Sally!" Děvče se na něj podívalo. "Pojď, pojedeme nakoupit!" John došel k autu a lákal dívku, aby jela s ním. Sally na něj chvíli civěla, ale nakonec položila panenky do trávy.
"Budu za chvíli zpátky, postarejte se prosím o Marcipána a Lilly." Jennie a Sára se usmály a přikývly a pokračovaly ve své hře s panenkami bez Sally. Neochotně došla k autu, vyškrábala se na sedadlo spolujezdce a zacvakla si pás. "Maminka chtěla, abys jel nakoupit?" Zeptala se. Johnny přikývl a dal klíčky do zapalování, nastartoval auto a vycouval z příjezdové cesty.
"Yep, chce, abych jí přivezl nějaké jídlo. Možná bych ti taky něco mohl koupit." Ušklíbl se, když se podíval na dívku. Sally se nervózně usmála a zadívala se dopředu, pozorujíc ubíhající krajinu. Jak přijížděli k obchodu, Sally si všimla, že strýc nezpomalil, aby mohl zatočit k parkovišti. Zmateně se zamračila a koukla na něj.
"Strýčku Johnny, obchod je tímhle směrem…" Řekla ukazujíc na cestu k samoobsluze. Ale muž nic neodpověděl. Prostě jel dál s malým úsměvem na tváři. Sally se napřímila a zadívala se dozadu, pozorujíc obchod pomalu mizící v dáli. Uvědomujíc si, že nejedou nakupovat, pozorovala svého strýce zajíždět na malé parkoviště u parku nedaleko města. Nikdo do parku v neděli nechodil. Sally byla nervózní, zrychlil se jí dech a pozorovala muže s vytřeštěnýma očima. Johnny dojel až do parku, vypl zapalování a podíval se na dívku. V jeho obličeji se zračila zlost.
"Řekla jsi matce, co se stalo, že jo?" Zeptal se a viděl dívku zběsile zatřást hlavou v nesouhlas. "Nehraješ podle pravidel, Sally." Tón jeho hlasu zněl téměř zpěvavě. Muž se natáhl a popadl dívku, ignorujíc její odpor. "Řekla jsi, že se mnou budeš hrát, Sally. Lhala jsi mi." Otevřel dveře auta, vystoupil s dívkou a praštil s ní o zem. Ignoroval její pláč i sténání. "Musíš být potrestána pro porušení pravidel." Řekl zpěvavým tónem a odepl si pásek.

"Právě před chvílí našel v parku mladý pár tělo osmileté Sally Williamsové. Týdenní pátrání tímto končí. Více se dozvíte dnes v 9."

Přísahala by, že zavřela dveře, než šla do postele. Asi jsem zapomněla… Náctiletá vylezla z tepla a pohodlí své postele a šla zavřít dveře. Než znovu ulehla do postele, uslyšela na chodbě nějaký hluk. Byli její rodiče vzhůru? Určitě se jen přišli ujistit, že už spí, nebo něco takovýho. Jakmile se přikryla, ztuhla, když uslyšela slabý zvuk… pláče? Ale znělo to jako dítě. Ještě jednou se zvedla z postele a otevřela dveře. Pláč zněl na chodbě hlasitěji. V naprosté tmě prošla chodbou, následujíc zvuk naříkání. Jak se dostala na konec, zalapala po dechu. Na podlaze, v měsícem vytvořeném kuželu světla, seděla malá holčička. Byla shrbená a plakala. Jak se dostala do jejich domu? Oknem? Náctiletá ztěžka polkla a zeptala se.
"Kdo… Kdo jsi? Jak ses dostala do mého domu?"
Najednou pláč přestal. Dítě pomalu dalo roztřesené ruce z obličeje a podívalo se za sebe. Ze slz, které jí stékaly po obličeji, se stala krev. Měla velkou ránu na jedné straně hlavy ve vlasech, odkud jí stékala po obličeji krev na její umazanou noční košili. Její světle zelené oči jakoby dokázaly nahlédnout přímo do duše.

"Tohle je můj dům…" Odpověděla dívka, její hlas chraplavý, jako kdyby ji namáhalo mluvit. Její tělo se divně kroutilo, když se dostávala na nohy, aby se mohla pořádně podívat na náctiletou. Její nohy byly špinavé, jako kdyby šla blátem, od kolen nahoru měla drobné řezné rány a okraj její noční košile byl děravý a roztrhaný. Vepředu bylo vyšito 'Sally'. Napřahujíc se svou rukou potřísněnou od krve se dívka usmála se zuby od krve.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Martin Martin | 9. července 2015 v 19:51 | Reagovat

Pokračuj v překládání, prosím ! :) Opravdu pěkné příbšhy občas se po nich hodně bojím a to je mi 15 :/

2 creepypastapreklady creepypastapreklady | 10. července 2015 v 10:12 | Reagovat

[1]: určitě budu, neboj ^^
well, mě bude v srpnu 16, ale vyděsí mě málokterá :D

3 kim.z.kladna kim.z.kladna | E-mail | 6. listopadu 2015 v 17:04 | Reagovat

Měl sem vždycky trochu divnej pocit, když se k Sally ten Jonny vůbec jen přiblížil

4 Re Becca Re Becca | 30. března 2016 v 19:49 | Reagovat

Ahhh chudák Sally...

WANNA PLAY A GAME WITH ME? >:3

5 Tara Read Tara Read | E-mail | 31. července 2016 v 11:40 | Reagovat

[1]:Mě je 12 a mám to jako pohádku na dobrou noc:D Taky Jeffa, Tobbyho, Smile doga a spoooustu dalších!

6 Saphira Saphira | 7. listopadu 2016 v 21:16 | Reagovat

No mě je 12 a že začátku jsem se bála ,ale už tak půl roku jsem celkem vpoho,některé mi ale nahání strach do teď např:best friend od Carol winchester

7 creepypastapreklady creepypastapreklady | 8. listopadu 2016 v 12:49 | Reagovat

[6]: to je účel creepypast... ale upřímně mě se z nich maximálně udělalo nevolno a to z Laughing Jacka a Cupcakes:"D

8 Mia *aka Me* Mia *aka Me* | E-mail | 3. května 2017 v 11:06 | Reagovat

U mě je to v pohodě... První asi čtyři pasty mě děsily, ale pak už je to všechno o tom samým xD Vnitřnosti, krev atd... :D Jinak je mi skoro 15 a moje nejoblíbenější CP jsou Dějové chyby... ^.^

9 Králíko saurus Králíko saurus | E-mail | 1. května 2018 v 14:07 | Reagovat

Její strýc ji "BEEP SOUND" znásilnil???????

10 creepypastapreklady creepypastapreklady | Web | 2. května 2018 v 15:36 | Reagovat

[9]: bohužel

11 Survivors Of Insanity Survivors Of Insanity | E-mail | 3. srpna 2018 v 2:42 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=m2_xq_s0mng

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.