STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Není důvod k obavám

23. září 2015 v 17:33 | whoeverfightsmonster |  Creepypasty
Když jsme já a moje sestra byli malí, nějakou dobu jsme bydlívali v útulném farmářském domě. Milovali jsme prozkoumávání jeho temných koutů a lezení na jabloň na zahradě. Ale naše nejoblíbenější věc byl duch.

Říkali jsme mu Matka, protože vypadala tak mile, nevinně. Někdy jsme se s Betsy probudili a na našich nočních stolcích byly hrnečky, které jsme tam večer nedávali. Matka je tam nechávala, protože se bála, že bychom třeba v noci mohli dostat žízeň. Prostě se o nás chtěla starat.

V tom spoustě nábytku tu byla i jedna velmi stará židle, kterou jsme vždy opírali o zeď v obýváku. Kdykoli jsme byli zaneprázdnění koukáním na televizi nebo hraním her, Matka začala pomalu posouvat židli od stěny směrem k nám. Občas jí dokonce dotlačila až doprostřed místnosti. Bylo nám líto jí pokaždé dát na své místo. Matka chtěla jen být s námi.

Po letech, dávno potom, co jsme se odtud odstěhovali, jsem našel novinový článek o původní majitelce toho domu - vdově. Zabila své dvě děti tak, že jim před spaním dala otrávené mléko. Pak se oběsila.

Článek obsahoval i fotku obýváku, v němž je žena oběšena na lustru. Pod ní, přesně uprostřed místnosti, ležela stará, převrácená židle.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vesi Vesi | Web | 22. listopadu 2015 v 7:24 | Reagovat

Ježiš, to je super...:D

2 karindolli karindolli | 29. prosince 2015 v 13:04 | Reagovat

že by litovala že zabila své děti tak se starala o jiné nebo je chtěla zabít

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.