STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Říjen 2015

Koťata

16. října 2015 v 18:35 | Creepypasta |  Minutové horory
Když kočka jedné malé holčičky vrhla koťata, po pár dnech koťata zmizela. Zeptala se svojí maminky, co se jim stalo. Její matka řekla: "Pánbůh se o ně postaral." Po pár měsících kočka opět vrhla. Matka holčičky poslala dcerku si ven hrát, ale než vyběhla ven, slyšela, jak domů přichází táta a nese s sebou kýbl s vodou. Schovala se před ním a koukala, jak její otec strká koťata do pytle a topí je v kýblu s vodou. Později se opět holčička maminky zeptala, co se s koťaty stalo a maminka opět odpověděla: "Pánbůh se o ně postaral."

O několik dní později matka požádala dcerku, aby dohlížela na bratra ve vaně, zatímco volala. O několik chvil později vešla matka do koupelny a když uviděla svého syna obličejem ve vaně, vykřikla. Holčička se na ní podívala a řekla: "Pánbůh se o něj postaral."
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.