STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Říjen 2015

Koťata

16. října 2015 v 18:35 | Creepypasta |  Minutové horory
Když kočka jedné malé holčičky vrhla koťata, po pár dnech zmizela. Zeptala se svojí maminky, co se jim stalo. Její matka řekla: "Pánbůh se o ně postaral." Po pár měsících kočka opět vrhla. Holčiččina matka poslala dcerku si ven hrát, ale než vyběhla ven, slyšela, jak domů přichází táta a nese s sebou kýbl s vodou. Schovala se před ním a koukala, jak její otec strká koťata do pytle a utopí je v kýblu s vodou. Později se opět holčička maminky zeptala, co se s koťaty stalo a maminka opět odpověděla: "Pánbůh se o ně postaral."

O několik dní později matka požádala dcerku, aby dohlížela na bratra ve vaně, zatímco volala. O několik chvil později vešla matka do koupelny a když uviděla svého syna obličejem ve vaně, zařvala. Holčička se na ní podívala a řekla: "Pánbůh se o něj postaral."
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám jen a pouze na tento blog. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.