STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Prosinec 2015

Hezký nový rok!

31. prosince 2015 v 23:11 Info
Zdravím lidi, tohle není creepypasta, ale pouze oznámení Usmívající se
Přeji vám všem hezký a šťastný nový rok ^-^

Ariel

29. prosince 2015 v 19:47 | Creepypasta |  Minutové horory
Moje dcera Sára se vždycky ráda koukala na Malou mořskou vílu od Disney poté, co jsem řekla, že to byl můj nejoblíbenější film, když jsem byla malá. Vždycky mě tak prosila, abych jí ho pustila a když jsem k tomu přistoupila, vždycky s televizí zpívala a tancovala na písničky. Přísahám, že film musela znát nazpaměť.

Asi si dovedete představit její nadšení, když jsem se rozhodla pojmenovat naší druhou dceru Ariel. Sára si vždy sedla vedle Ariel a dívaly se na pohádku spolu. Často jsem jí slýchávala šeptat "Kde máš ocas, Ariel?" Samozřejmě, že když se na to pokaždé zeptala, vše, co miminko udělalo, bylo, že něco zažvatlalo a vyprsklo smíchy.

Jednoho dne jsem jsem v kuchyni vyřizovala nějaké účty, když v tom jsem zaslechla zvuk sprchy. Myslela jsem si, že se Sára jen chtěla vykoupat nebo umýt své barbínky. Slyšela jsem jí zpívat nějakou písničku z filmu, když v tom bylo slyšet hlasité šplouchání vody. Doběhla jsem do koupelny, kde jsem pak mohla jen zírat s hororem v očích nad tím, co jsem tam našla.
Ariel byla ve vaně tváří dolů a Sára tleskala a smála se. "Do toho, Ariel, do toho! Najdi prince Erika a vezmi si ho!"

Zase informačka

25. prosince 2015 v 16:30 Info
Zdar :3 Takže tedy, už tu dlouho nebyla žádná informačka, tak jí máme teď a není náhoda, že je takhle po Vánocích :D Pod stromeček jsem totiž konečně dostala nový notebook jen pro sebe. Což znamená, že mám o dost více prostoru překládat. Je tu jen drobný zádrhel a to takový, že ještě nemám aktivovaný open office a tak nemám v čem překládat.... snad se klíč brzo najde ... :D už se zase docela těším na aktivní překládání ^^
Copak jste dostali pod stromeček vy? :3 *le zvědavá Jas* xD

Chemický dům hrůzy

18. prosince 2015 v 18:03 | JasTheLazyElf |  CZ Creepypasty
Nastal zrovna pátek 13. a malá skupinka kamarádů se právě rozhodla jít stanovat. Když však začali stavět tábor, začalo šíleně pršet. Všichni se se zkaženou náladou nacpali pod deštníky a vyrazili směrem k lesu, kde by se mohli schovat. V dálce najednou spatřili světla a rozhodli se, že se k nim vydají. Přišli blíže a spatřili velmi staře vypadající sídlo. Jakmile přistoupili ke dveřím, otevřely se a oni bez váhání vstoupili dovnitř.
Jedna dívka si zapomněla deštník doma a ani si nevzala pláštěnku, a tak v nalezeném obýváku popadla první deku, kterou spatřila. Zdála se jí trochu vlhká, a tak si s ní sedla ke krbu, ve kterém plál jasný oheň.
Ostatní se mezitím šli podívat po zbytku domu. Zdálo se, že doma nikdo nebyl. Najednou se ozval uši rvoucí křik. Všichni se lekli a okamžitě běželi do obýváku, jen aby viděli svou kamarádku v plamenech. Než stihli něco vymyslet, křik ustal. Dvě další dívky a jeden kluk před tou scénou raději utekli, pouze jeden kluk zůstal stát.
Podíval se na stolek. Vedle koláče stála malá lahvička, ve které byla nějaká usazenina ve vodě. Vzal lahvičku do rukou a přečetl si název - Bílý fosfor. Rychle lahvičku položil a rozběhl se za ostatními.
Najednou uslyšel docela blízko velký výbuch. Země se otřásla. Po několika minutách zjistil, že celé jedno křídlo budovy se proměnilo v trosky. Tam, kde už byl dům v pořádku, byl kohoutek. Nad ním byla mapka domu a byly na něm vyznačené trubky. Pod mapkou bylo napsáno - Varování - plynný amoniak.
Chvíli přemýšlel a došlo mu, že jeho kamarád kouřil, ale téměř nic necítil. Musel si nejspíš zapálit někde, kde byla koncentrace amoniaku ve vzduchu dost vysoká…
Přiběhla k němu děvčata. Vysvětlila mu, že se rozdělili a ony také krátce poté uslyšely výbuch, a tak se vydaly po zvuku.
Pokoušeli se tedy společně najít cestu ven. Najednou se spustil v jedné chodbě alarm. Mezi nimi přistála plechovka, ze které začal unikat nažloutlý plyn, který smrděl po česneku. Jedna z dívek ještě stihla přečíst název na plechovce - Yperit. Na obou koncích chodby se začaly zavírat dveře.
Druhá dívka s chlapcem ještě stihli proběhnout dveřmi bez zasažení yperitu, avšak první dívka to již nestihla. Jen skrz dveře slyšeli, jak do dveří buší, kašle a křičí, ale za chvíli vše ustalo. Alarm se však zapnul i v této chodbě a dveře na druhém konci chodby se opět začaly zavírat; po zemi se začal vinout nazelenalý plyn, který oba identifikovali jako fluor. Dívka však těsně před dveřmi zakopla a už se nestihla zvednout.
Kluk se zděšením v očích našel východ. Zatáhl za kliku. Najednou na něj ze všech stran vyprskla kyselina solná a za strašlivého řevu se postupně začal rozpouštět. Od té doby majitelé stále čekají na další oběť svého chemického domu hrůzy.

V horké vodě

17. prosince 2015 v 17:37 | Creepypasta |  Minutové horory
Už jsem ve sprše přes několik hodin a ještě mi stále nedošla teplá voda. Nemůžu odtud. Něco sedí na záchodovém prkénku jen pár metrů ode mě. Pozoruje mě. Mrknul jsem mezi závěsy sprchy, abych se na něj podíval... Přál bych si, abych to býval neudělal.

Měl šedou kůži a z hlavy mu viselo pár dlouhých pramenů vlasů. Měl drápy, které měly alespoň půl metru. A... byla na nich krev a cáry masa mé manželky na nich stále visely také. Jednou za čas se vždycky nějak uchechtne nebo si vyčistí krk... abych věděl, že tam furt je.

Nechci ven, ale voda začíná být víc a víc horká. Začínají se mi dělat puchýře. Stojím tu, voda mi stále teče na záda a jen si počítám, jak dlouho to tu asi tak ještě mohu vydržet.
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.