STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Silent Ponyville 1, Ending 3

29. července 2016 v 13:01 | jake-heritagu.deviantart.com |  PonyPasty
Předchozí kapitola ZDE

Ending - Je to složité
Situace: nevidění vzpomínek před posledním shledáním se Slender Manem

Otevřela dveře a prošla jimi.
Za dveřmi uviděla čtyři pochodně, které okolí osvětlovaly. Byla jí tak osvětlena cesta. Okolo cesty byl plot, aby v místnosti nemohla nikam jinam.
Postavila lucernu na zem a šla do středu místa. Cítila, jak se celý svět pod ní trochu otřásá.
Jakmile dorazila na místo, na druhé straně se ze země vynořil Slender Pony. Převyšoval jí a jeho pořád ji trochu znepokojoval.
"Pravdu…" zašeptala si Pinkie pro sebe a zírala na Slender Ponyho, zatímco gramofon letmo bzučel.
"Už vím… je to pravda za tímhle vším, že… něco, před čím jsem se schovávala, něco, co představuješ." Snažila si dát všechno dohromady.
Slender Pony se k ní začala pomalu přibližovat a okolo mysli se jí znovu začala vinout mlha. Zavřela oči a pokoušela se přemýšlet, zatímco se kroky Slender Ponyho odrážely o stěny místnosti a mlha v její mysli byla stále hustší.
I přes mlhu se jí však vybavil obraz Bellaminy. Obraz byl jasný, výstižný a přímo k ní promlouval.
Otevřela zprudka oči. Uvědomění si zahalilo, Slender Pony stál několik stop od ní a gramofon zvonil jako šílený.
"… Musím se probojovat." Polkla Pinkie a její mysl se ještě více zamlžila. "Dostala jsem se přes příšery, terory tohoto města, dokonce i přes sebe… Porazím tě taky." Pinkie se snažila bránit té zaslepující mlze, zvedla přední kopyto a opřela se s ním o Slender Ponyho tělo.
Tělem jí projela vlna bolesti a zasténala, zatímco se jí zmocňovala mlha. Cítila v sobě několik vln různých pocitů a postupně měl nad ní Slender Pony úplnou moc.
V hlavě se jí objevovaly obrazy Bellaminy. Spatřila několik vzpomínek, které raději kdysi zapomněla. Viděla sebe jako Bellaminu, viděla trápení dalšího hříběte hřebcem, kterého tenhle Slender Pony znázorňoval, cítila, jak se jejího těla zmocňují strašlivé emoce. Emoce, které nechtěla, aby byly skutečné, ne, nemohly být skutečné.
Tyhle věci se určitě nestaly někomu, koho měla tak ráda. Nedokázala tyto strašlivosti, které se jí ukazovaly, přijmout. Její sestra byla pro ni příliš cenná. Obrazy jí říkaly, že Bellamina byla mrtvá, ale prostě to nedokázala přijmout.
Svět se zatočil a znovu cítila, jak padá. Všechno se hýbalo, točila se jí hlava a než se znovu probrala, smysly jí naplnila bolest.
Twilight odsunula hlavu od Pinkieina čela. Promnula si svou hlavu a podívala se na svou růžovou kamarádku. Ještě přesně nevěděla, co se stalo, ale věděla, ž to zabralo pouze pár minut. Pinkie tam stále seděla a měla zavřené oči.
"Pinkie? Jsi v Pořádku?" zeptala se své kamarádky.
Chvíli bylo ticho, pak Pinkie oči otevřela a podívala se na Twilight.
"V pohodě?" zeptala se Twilight a přistoupila trochu blíž k Pinkie. Pinkie na odpověď mrkla. "Fungovalo… Fungovalo to kouzlo Ponoření do Mysli?" zeptala a zkoušela najít odpověď v Pinkieiných očích.
"… Twilight…" řekla Pinkie, téměř jako by byla překvapená, že ji vidí.
"Yea, to jsem já, Pinkie Pie. Cítíš se už lépe?" zeptala se Twilight, typujíc, jak na tom její kamarádka byla.
Pinkie víceméně neodpověděla. Podívala se na své kopyta, poté zpátky na Twilight, potom začala očima přejíždět obsah knihovny.
"Takže… tohle je skutečné… že…" zamumlala tiše Pinkie, sklonila hlavu, hříva jí zakrývala téměř celý obličej a znovu zavřela oči.
"Pinkie? To je v pořádku, jsem tady, můžeš se mnou mluvit," řekla Twilight, snažíc se svou kamarádku ujistit.
"… Děkuji, Twilight…" řekla ledabyle Pinkie," Ty…jsi mi pomohla… pomohlas… mi uvědomit si o sobě pravdu." Zamumlala tiše.
"Pravdu o sobě? A co to je?" zeptala se zvědavě Twilight.
"Já…" Pinkie odvrátila od Twilight hlavu, otevřela oči, ale už se k ní znovu neotočila, "Já nejsem… Já nejsem Pinkie Pie…" řekla tiše, "A… nikdy jsem nebyla."
"Huh?" Twilight byla zmatená, "Ale… samozřejmě, že jsi Pinkie Pie. Jsi ta, kterou všichni známe a tolik milujeme, Ponyvillský party poník číslo jedna." Vysvětlila Twilight.
"Ano… tak jste mě poznali… protože je to identita, kterou jsem si přisvojila." Pinkie si lehce povzdychla, zvedla hlavu a podívala se na Twilight. "Twilight… ty sny, které jsem měla… byly výsledkem traumatu z mého dětství… tvé kouzlo Ponoření mi pomohlo si to uvědomit. A… teď, když jsem se s tím traumatem dokázala smířit… Jsem si uvědomila… že nejsem Pinkie Pie." Zhluboka se nadechla.
"Jmenuji se… Bellamina Marie Pie." Řekla zřetelně. "Má sestra, Pinkamena Diane Pie zemřela, když jsme byly děti. Já… já prostě nedokázala přijmout, že má sestra, která nás vždy dokázala rozesmát, která byla tak veselá milovnice oslav… zemřela tak tragicky a tak dávno. Takže… jsem v mysli umřela místo ní a já převzala její místo jako Pinkamena." Zavřela oči a otočila k Twilight zbytek těla.
"Ten cutie mark je skutečný… ale byl vyvolaný, protože má mysl si ho vzala jako můj speciální talent, abych mohla být svou sestrou." Povzdechla si Bellamina, "obarvovala jsem dokonce kvůli tomu už od nepaměti i hřívu a srst."
"P-Pinkie…" řekla šokovaně Twilight. Tohle znělo jako příliš, jako by to ani nemohlo být skutečné.
"Jsem… Bellamina, Twilight," řekla téměř bolestně, když musela opravovat tuto osobu, tu, kterou poznala jako kamarádku, "Už takhle nedokážu žít. Jen by mě to ještě více trhalo zevnitř. Takže… si potřebuju ujasnit, kdo vlastně jsem." Bellamina si stoupla a přešla k jedné polici s knihami.
"Neber si to špatně… Už jsem víceméně jako má sestra. Takže… se furt budu víceméně chovat jako ona…" řekla Bellamina a snažila se uklidnit svou kamarádku, "Jen už… Asi to už prostě nebude tak hektické, jako když jsem byla Pinkie…" otočila se na Twilight a slabě se usmála, "A… budu potřebovat pomoct, abych to mohla říct ostatním… pokud je to v pořádku."
Twilight na ni zaraženě zírala. Opravdu nejdřív potřebovala tolik informací vstřebat. Bylo toho příliš moc.
"Tohle… Tohle je pravda, že?" řekla téměř nevěřícně Twilight.
Bellamina pomalu přikývla.
"… Pak… Mi asi nic jiného nezbývá, ne?" řekla Twilight, zhluboka se nadechla, pořádně se postavila a usmála se. "Tohle jsi ta pravá ty, že? A ty, ačkoli už možná nejsi Pinkie Pie, jsi stále moje kamarádka. Jestli potřebuješ pomoct, pomohu ti."
"… Děkuji, Twilight." Usmála se Bellamina a do očí se jí vedraly slzy.

-Konec-

Na žádost autora přikládám originál zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.