STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Silent Ponyville 1, Ending 6

29. července 2016 v 13:06 | jake-heritagu.deviantart.com |  PonyPasty
Předchozí kapitola ZDE

Ending - Sam
Situace: Vložení dlaždiček v poslední chodbě v nesprávném pořadí, potom projetí finálních dveří.
"Já nevím, nějak se mi to nezdá." Řekla a ještě naposledy pohlédla na dlaždičky. Rybu dala do první díry, ptáčka do druhé, kočku do třetí a hada do čtvrté. Sice se po jejich vložení nic nestalo, ale něco jí napovídalo, že právě tohle měla udělat.
"Řekla bych… že poslední věc, která mi tu zbývá, je projít těmi dveřmi." Otočila se čelem k dřevěným dveřím na konci chodby. Slender Pony těmi dveřmi prošel, takže věděla, že na ní bude na druhé straně čekat.
Došla opatrně ke dveřím. Zhluboka se nadechla a připravovala se na cokoli, co by jí mohlo na druhé straně čekat. Stiskla kliku a zatlačila na dveře.
"Máš tu hrubku. Máš tu 'Jejímu hlasu docházela trpjelivost.' Má to být 'trpělivost' a ne 'trpjelivost'. Asi se ti tu přimotal nějaký šotek." Zavtipkoval zelený poník se zelenou hřívou, oblečený jako ninja, když si četl, co před ním bylo napsáno.
"Oh! Ups!" řekl hnědý poník a rozdrbanou hnědou hřívou, odpoutal se od obrazovky, kde zrovna pracoval a přejel na židli k druhému poníkovi. "Díky, že jsi to našel, Brade." Řekl hnědý poník a rychle chybu našel a opravil.
"Maličkost, proto jsi mě přece najal jako korektora." Zachichotal se Brad a pokračoval ve čtení. "Tak kde teď vlastně jsi s touhle kapitolou?"
"No, právě jsem jí chtěl nechat projít dveřmi, aby se ještě naposledy setkala se SlenderManem." Slova hnědého poníka byla vyrušena zvukem otevírání dveří za nimi. Oba poníci se ke dveřím otočili.
"H-huh?" řekla Pinkie a podívala se na poníky, kteří seděli před obrovským strojem s hromadou obrazovek. "Kde to jsem?" zeptala se zmateně.
"… To je Pinkie Pie?" zeptal se zmateně Brad.
"Myslím… že jo." Řekl hnědý poník bezradně.
"Hej, co je tohle za místo?" zeptala se Pinkie a vešla více do místností, zavírajíc za sebou dveře. "A proč jste tady vy?" Pinkie se zarazila, "Počkat, nejste nějací šílenci a nepokusíte se mě zabít, že ne?"
"… Uh, Same, nějak se vytrhla z příběhu." Řekl Brad svému hnědému společníkovi.
"… no, tohle je… dost neočekávané. Nevěděl jsem, že tohle dokáže Pinkie Pie udělat." Řekl Sam a podrbal si hlavu.
"Co se to děje? Jak to, že znáte moje jméno? A jaký příběh?" Ptala se Pinkie stále více zmateně a rozhlížela se po místnosti.
"…No, myslím, že když ses dostala na tuhle stranu Fourth Wall, zasloužíš si vysvětlení." Řekl Sam a posunul si trochu nepohodlně kopyta, nevědíc, jak bude reagovat na novinku, že vše, co se jí ve městě stalo, byla jeho práce.
"… Tohle si říká o napsání příběhu o Pyramid Headovi tancujícím v kloboučku a s hůlkou." Zavtipkoval Brad.

-Konec?-

Na žádost autora přikládám originál zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ScratchThem ScratchThem | E-mail | Web | 29. července 2016 v 19:42 | Reagovat

OOOOOOOO,
To je super!

2 creepypastapreklady creepypastapreklady | 29. července 2016 v 20:25 | Reagovat

[1]: jsem, ráda, že se ti tenhle bláznivý konec líbí xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.