STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Absence Světla

24. září 2016 v 11:33 | imaginemonstervi.deviantart.com |  Creepypasty
Jednoho sobotního večera byly zatčeni tři kluci, které přistihla postarší dáma, jak lezli do opuštěné elektrárny.
Podle výpovědi těchto kluků, Jana V., Kylea F a Luciuse N., byl s nimi ještě čtvrtý kluk, ale jejich kamarád Mark K se nejspíš v elektrárně ztratil.
Policistovi ještě řekli, že než se Mark ztratil, spatřili uvnitř i dívku se žlutou mikinou.
Policie elektrárnu prohledala a jediné, co našli, bylo Markovo zmrzačené tělo.
"Zemřel na ztrátu krve kvůli rozříznutému krku," řekl policista.

"Chyběly mu i kusy kůže a dokonce i jedno oko."
Policie nenašla žádné stopy o tom, kdo by tu vraždu způsobil, takže ti tři teenageři byli hlavní podezřelí.Čtyři teenageři se sešli před starou, opuštěnou elektrárnou. Domluvili se na schůzce už předchozí den, protože jeden z nich, Lucius, to tam chtěl prozkoumat. Vzhledem k jejich věku se ani trochu nebáli. "Určitě to tu musíme prohledat! Třeba tu straší!" zvolal Lucius.

"Všechno, co je opuštěné, ti přijde, jako když tam straší," řekl Mark a zakoulel očima k ostatním.

"Takže i v tvojí hlavě straší, Marky?" zachichotal se a Mark ho praštil do ramene. Čtyři puberťáci vlezli do zchátralé budovy dobře skrytou dírou ve zdi, kterou Lucius před několika dny našel. A všichni ignorovali značku, která říkala:

"POZOR! ZÁKAZ VSTUPU! Nebezpečná zóna."

Ve vzduchu se pod prachem tísnil i pach kovu. Zdi byly celé špinavé a díky konání deště a větru se i kousky začaly odlupovat. Jen sotva viděli těch pár krys pobíhajících uvnitř, protože stanice neměla žádná okna. Už jen stopu před nimi byla naprostá tma a světlo dovnitř pouštělo pouze těch pár prasklin ve zdech. Kluci najednou byli více než rádi, že s sebou měli své mobily; které produkovaly dostatek světla na to, aby něco viděli.

Ponořeni do svého prozkoumávání a koukání po věcech kluci narazili na místnost s elektrickým reaktorem. Stroj byl obklopen kaluží vody, která se zde vytvořila po dešti z předešlého dne. Když se jeden z chlapců rozhodl, že vstoupí do oné místnosti s kalnou, hnědou vodou, Mark ho chytil za ruku a strhl ho zpátky. "Jsi blázen!? Ta věc může furt fungovat! Copak nevíš, že i voda vodí elektřinu?!"

"Promiň, na to jsem pozapomněl, kámo," Kyle si začal nervózně drbat zátylek a díval se po svých společnících. Jak tak činil, Lucius se za ním procedil a taktéž zvědavě nahlédl dovnitř.

"Myslím, že bychom měli odejít. Kdyby někdo věděl, že jsme tu byli… Mohli bychom se dostat do velkých potí-" Jeho věta byla přerušena Markovým pronikavým křikem. On a další dva kluci se začali třást, ale i tak mu Jan zakryl pusu rukou.

"Co blbneš, vole? To chceš, aby nás někdo uslyšel?!" zašeptal výhružně a pomalu ruku od vyděšeného kluka odsunul. Markovy oči byly doširoka otevřené a v obličeji byl celý bledý.

"V-viděl jsem h-holku ve žlutý b-bundě a s něčím v puse…"

Jan a Kyle se na chvíli zarazili, ale potom se tvrzení začali smát. "Moc vtipné, Marku. Přestaň blbnout, ty idiote." Lucius je začal z toho strašidelného, opuštěného místa vyvádět ven. Bylo na něm znát, že to, co jeho kamarád řekl, ho znepokojilo. Mark zatřepal hlavou a řekl si, že toho mohla být pouze jeho bujná fantazie a začal následovat své kamarády s hlavou sklopenou k zemi. Jak tak šel, všiml si, že se mu jedna bota rozvázala.

"Kluci, počkejte, potřebuju si zavázat boty." Shýbl se a také tak udělal, ale jakmile se znovu postavil, zjistil, že jeho kamarádi již zmizeli kdesi ve tmě. Nejspíš neslyšeli jeho prosbu, aby na něj počkali. Vystrašený a osamocený se snažil Mark najít cestu ven. Když však prošel kolem místnosti se zrezivělým reaktorem, zastavil se ve dveřích, protože v koutku jeho vize něco zahlédl. Pomalu otočil hlavou a ztuhnul, když světlo jeho mobilu ozářilo jakousi postavu. Před ním stála dívka otočená do rohu místnosti. Měla na sobě žlutou bundu s přehozenou kapucí. Uvědomujíc si, že by také mohla být ztracená, vydal křehké "H-haló…?" A dívka mu pomalu šeptem odpověděla:

"Pomoz mi…"

Když se k němu dívka se sklopenou hlavou otočila, zeptal se neklidně, "J-jak ti mohu pomoci…?" I když měla sklopenou hlavu k zemi, stála k němu čelem a i s očima a pusou zavřenou si všiml zaschlé krve na jejích tvářích. Vypadalo to, jako by šla od jejích očí. "Jsi v pořádku!?" Zeptal se ze strachu o ni nahlas.

Mark zaslechl pouze hlasité "Ne". Ačkoli by mohl přísahat, že promluvila, neotevřela pusu. Najednou otevřela oči, čímž ukázala pouze prázdné oční důlky. Kluk se začal silně bát, když začal otevírat pusu. Uvnitř bylo obrovské šedavě modré zářivé oko koukající se přímo na Marka. Pozvedla ruce jeho směrem a bez jediného pohybu k němu překlouzala. Hlasitě zařval, až než ho mohla dostat, vymanil se z jejího dosahu. Boje se o svůj život, omylem mu vypadl mobil z ruky a začal v panice utíkat.

Zjistil, že nic neviděl a tak natáhl ruce před sebe a šel dál. Venku už začínala být tma, takže světlo, které sem proklouzávalo děrami ve zdech, bylo pryč. Mark o něco zakopl a odkopl to pár metrů před něj. Projela jím vlna naděje, když pár metrů před sebou u reaktoru spatřil svůj stále zapnutý mobil. Došlu mu, že to musela být ta věc, do které kopnul, rozběhl se k němu a rychle ho zvedl. Cítil se mnohem sebejistěji se svojí provizorní baterkou.

Málem dostal infarkt, když opět spatřil onu dívku. Byla přímo před ním, její jediné oko se po něm natahovalo. Než se mohl otočit, uchopila ho za ruku. Oko se najednou oklepalo a pomalu se rozdělilo na čtyři části. Mark vytřeštil vystrašeně oči, když zjistil, že po krajích každé části jsou malé, ostré zuby. Jakmile šokovaně vykřikl, oko se po něm napřáhlo a uchytilo se na jeho obličeji, kde zarylo své zuby hluboko do jeho masa.


Po obličeji mu začala stékat teplá krev a jeho tlumené křičení ještě zesílilo. Ta strašlivá bolest ho v tom jenom podporovala. Oko pomalu stáhlo kůži z jeho obličeje, krev postříkala vedlejší stěnu, když se strhávalo a chlapcovo tělo padlo k zemi. Oko vystřelilo na klukův obličej ještě jednou, vylouplo mu svými zuby obě oči, rozžvýkalo je a konečnou směs spolklo. Když to spolklo, vystřelilo ještě jednou, zakouslo se hluboko do Markova krku, přerušilo mu tepnu a nechalo ho vykrvácet. Když kluk naposledy vydechl, oko se odpojilo od jeho krku, uzavřelo se a navrátilo se zpět do úst dívky. Když ho příští den přišli kamarádi hledat, dívka už byla pryč.


Originál: zde
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 18. ledna 2017 v 19:03 | Reagovat

boží

2 mexter mexter | E-mail | 24. února 2018 v 23:40 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=H2-23ZXXj7w&t=1s

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.