STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Březen 2017

Pianista

24. března 2017 v 18:22 | jill0mccloud |  Creepypasty
Ať se snažíte, jak chcete, smlouvy s ďáblem nikdy nedopadají dobře. Bohužel jsem na tohle musel přijít po zlém, a teď? Je ze mě monstrum. Vše, čeho jsem si vážil, mi najednou proklouzlo mezi prsty; nic už není tak, jak by mělo být. Měl jsem být s NÍ. A měli jsme se mít tak rádi. A teď je pryč… a vše, co mi ještě zbylo, je jen tohle hloupé piano. Ačkoli ho nesnáším tak, tak moc… je mým úkolem na něj hrát do konce mého zpropadeného života na téhle planetě.

Jas, už bys se sebou měla něco dělat

23. března 2017 v 17:31 | Jas |  Info
Hoj lidičky, stále nemám žádný nový příběh přeložený a samotnou mě to štve :D Bohužel jsem dost ve stresu kvůli škole, a když jsem si myslela, že bych měla čas na překládání, když bude ialská výměna, tak jsem zjistila, jak moc jsem se mýlila :D No nic. Přemýšlela jsem, jak vám to vynahradit. A dávám vám tedy možnost vybrat creepypasty, které v budoucnu prostě přeložím! ^^ Ať už se mi budou líbit míň nebo víc, napište do komentářů názvy creepypast, které chcete, abych někdy přeložila! :) Stejně potřebuju zase naplnit seznam, tak do toho, nestyďte se! ^^
-Jas

Lidičky, prosím :D (aneb jak fungují "Zprávy autorovi")

9. března 2017 v 21:08 | Jas |  Info
Ne, neumřela jsem, stále žiju, a jsem odhodlaná jako nikdy, abych se dostala na vejšku příští rok, tak snad ho taky neztratím :D Ale o tom psát nechci.

Prvně se chci omluvit všem, kteří mi kdy poslali zprávu pomocí "Zpráva autorovi", než jsem začala blog s překladem Underline. Nevím proč a jak, ale jak možná někteří z vás ví, blog vám pro zaktivování musí poslat mail, kterým potvrdíte, že blog opravdu chcete (prostě takové to, co i často dostanete, když si někde uděláte nový účet). Když jsem založila Underlineaucz blog, žádný autorizační e-mail mi nepřišel, tak mi to bylo divné, a pak o pár dní později jsem zjistila, že jsem měla z nějakého důvodu e-mail blogu v blokovaných e-mailech. To jsem hned napravila a hned bylo vše v pohodě, ale všechny případné zprávy od vás už mi tedy nedošly, a za to bych se chtěla moc omluvit.

Nedávno mi však přišly 2 zprávy s dotazem. Velmi ráda bych dané dotazy zodpověděla, ovšem neměla jsem moc jak, neboť mi dané autorky na sebe nedaly kontakt, abych mohla zodpovědět jejich otázky. Vzkaz se mi totiž pošle formou e-mailu od no-reply blog.cz e-mailu. Proto vás prosím, kdykoli na mne budete mít jakýkoli dotaz a nechce se vám psát komentář, dejte někam do Zprávy Autorovi svůj e-mail, ať vám mohu taky nějak zodpovědět. Nezlobím se na vás, jen mi to může pomoct s komunikací s vámi a mně to nebude způsobovat potíže s hledáním autorů dotazů. :)

Pro druhou otázku hold musím využít tento článek :D
Otázka od Denisy: Ahoj, tohle je možná dementní otázka, ale jak se jmenuje creepypasta "Dějové chyby" v originále? :)

Dementní otázka to není a ráda ji odpovím ^^ Dějové chyby se v originále jmenují Plot Holes :) Bohužel čeština nemá pro tento literární/filmový jev svůj název, tak jsem se to pokusila přeložit, jak nejlépe to šlo :)
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.