STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Červen 2017

Odpověď pro Adama

27. června 2017 v 15:47 | Jas |  Info
Zdá se, že odpovědi budu muset dávat takhle :"D No nic, nevadí.
Adam: Ahoj, můžu prosím přečíst Creepypastu Jeff the Killer do videa? (Začal jsem natáčet Creepypasty).
Ahoj Adame, určitě mi nebude vadit, když Jeffův příběh přečteš do videa. Samozřejmě jen dej odkaz na původní text :)
-Jas

Německé creepypsaty

25. června 2017 v 12:48 | Jas |  Info
Nazdar lidi, jak jste si mohli všimnout,znovu nastupuju do překladatelské akce v podobě překladu Silent Ponyville 2. Zatímco jsem se ještě mořila ve škole, uvědomila jsem si, že jen díky překládání jsem se naučila mít angličtinu ráda a že jsem se hodně díky tomu naučila a stále se učím. A jelikož mám mám ve škole ještě druhý jazyk, a to němčinu, tak vás jen chci vyzvat, abyste mi posílali nejen anglicky psané creepypasty (protže těch je nejvíce, že ano :"D ), ale i německy napsané creepypasty, které byste zde chtěli vidět. :-) Budu se těšit! ^^
-Jas

Silent Ponyville 2, kapitola 4

24. června 2017 v 18:12 | jake-heritagu.deviantart.com |  PonyPasty
Fluttershy si povzdechla; ležela na podlaze ordinace. Okolo hlavy měla omotaný ručník a pomalu dýchala, aby se uklidnila a aby se jí udělalo lépe. Přebalila si rány; ve vodě se jí škrábance znovu otevřely, ale už se znovu pomalu hojily. Stále ji bolely svaly, ale účinek Léčivého nápoje byl přeci jen znát. Už se i přestala klepat, což bylo dobrou známkou toho, že se jejímu tělu vracela jeho normální teplota.
Rozdělala malý ohýnek pomocí ústřižků obvazů a gázy, a nalila na ně trochu oleje z lucerny, aby to lépe hořelo. Oheň jí dodával jisté pohodlí, hřál ji a když se zadívala do tančících plamínků před sebou, začala se uklidňovat. Nevydržel sice moc dlouho, ale obstál svému určení.
Tašku si pověsila na věšák, aby rychleji uschla a vylila všechnu vodu z hrací skříňky. Byla překvapená, že ve vodě neztratila svůj klíč s panenkou, a dokonce ani mapu, která už však nebyla v nejlepším stavu. Také se sušila, ale už nikdy nebyla taková, jako dřív.
"… Docela by mě zajímalo, co zrovna dělají Rainbow Dash a Pinkie Pie…" Zeptala se Fluttershy sama sebe a zadívala se do plamenů. Začalo jí být takhle o samotě smutno, a ještě se začala strachovat o nebezpečí svých kamarádek. Tohle místo nebylo přátelské a sama se už dvakrát málem setkala se smrtí… a v obou případech ji zachránila Rainbow Dash.
"… Rainbow Dash…" zamumlala tiše, zavřela oči a myslela na svou přítelkyni.


Malý update :D

5. června 2017 v 16:27 | Jas |  Info
Nazdar lidi, hlásím se po ne zrovna jednoduchém týdnu v Itálii. Myslela jsem si, že se moje partnerka bude alespoň trochu snažit se mnou vyjít, ale vysrala se na to, takže jsem jí na oplátku zkazila plán se poslední den ožrat. =w= Jinak chci trochu poupravit vydání nové kapitoly SP na neurčito. Z jednoduchého důvodu: když jsem psala poslední zprávu, neuvědomila jsem si, že si budu muset dopsat všechno učení a že se blíží konec klasifikace, takže se budu muset trochu učit... :D Navíc ve středu jedeme na ekologický kurz, takže ani tam by nebyl čas překládat. Omlouvám se za falešné naděje :"D
-Jas
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.