STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Silent Ponyville 2,Ending A pak spadl meteor

26. července 2017 v 10:22 | jake-heritagu.deviantart.com |  PonyPasty
Situace: Během druhé hry musíš najít několik neobvyklých předmětů
-Knihu základů v Tunelovém labyrintu
-Ninja masku v opuštěném domě
-Zvláštní červenou košili v nemocnici před nalezením druhého oka
-Zlomený jílec meče v hořícím domě, kde byla Rainbow Dash
-Hrací kartu s hlavou hnědovlasého hřebce ve studovně ve starém domě Fluttershy

Opatrně otevřela dveře a vešla dovnitř.
Na druhé straně byla obrovská otevřená místnost, téměř jako malá tělocvična. Došla až do středu místnosti, kde se zastavila.
Na druhé straně hořel černý oheň. Pomalu se zvětšoval, dokud nenabyl tvaru poníka a na jeho obličeji se neobjevily rudé oči a bílá, otevřená pusa. Byla to ona temná bytost.
Fluttershy si bytost prohlížela. Už jí nijak neubližovala. Pořád jí naháněla hrůzu, ale už se s ním dokázala vyrovnat. Už se té bytosti mohla postavit.
Ale než mohl kdokoli z nich promluvit, z její brašny vyšlehlo světlo.
Fluttershy překvapeně uskočila a z její brašny se vzneslo pět náhodných předmětů, z nichž každý zářil bílým světlem, zatímco kolem klisny kroužily.
Potom, druhé překvapení, věci vystřelily ke stropu, kde se spojily v jedno velkolepé jasné světlo. Fluttershy se ho snažila následovat, ale koule světla narazila do země v oslepující rychlosti.
Ozvala se hlasitá exploze a mezi Fluttershy a bytostí najednou poletovalo spousta prachu a profoukla jimi větrná vlna. Fluttershy byla překvapená, že se udržela na místě.
Potom se skrz oblaka prachu a kouře ozvalo zakašlání.
"Au! Sakra, Brade! Máš mě před takovýmito věcmi varovat!" ozval se zvláštní hlas.
"Hej, musel jsem se sem dostat sám!" Ozval se další hlas. Profoukla druhá větrná vlna a prach s kouřem se konečně usadili. Najednou před Fluttershy stál hnědý poník s hnědou hřívou a zelený poník v černém ninja obleku.
"Ale… ale… můj příběh!" Zavrčel hnědý poník a připlácl si kopyto na obličej.
"Na ten mám dost času, Same; potřebuju svou zábavu!" Zazubil se Brad, "Je načase, aby tenhle chlapík okusil mou tajnou zbraň!" Brad sáhnul do svého obleku a vytáhnul z něj kouli. Rychle jí pohodil a objevil se obrovský humanoid oblečený v roztrhaném bílém s velkým železným mečem a obrovskou železnou pyramidou na hlavě.
"… Neudělal tenhle vtip už někdo slavnější?" Pozvedl Sam jedno obočí,
"Jo, ale neudělal tohle! Pyramid Heade! Použij ultimátní odvedení pozornosti!"
Pyramid Head se před temnou bytostí pohyboval pomalu. Ta zvědavě pozvedla obočí.
Potom se sklonil k zemi, zvedl cylindr a hůl. Položil si cylindr na hlavu a najednou se zčista jasna odnikud; ozvala hudba a on začal tancovat.
"Hello, my baby
Hello, my honey
Hello, my ragtime gal

Send me a kiss by wire
Baby, my hearts on fire

If you refuse me
Honey, you'll lose me
Then you'll be left alone

Oh baby, telephone
And tell me I'm your own"

Temná bytost s šokem vyvalenýma očima pozorovala tancující postavu před sebou. Nedokázala vůbec popsat to, co se před ní odehrávalo.
"A mám tě!" Zvolal Brad, objevil se nad temnou bytostí, potom se snesl rychle na ní, bytost hlasitě zařvala a ozvala se nová exploze.
"Ugh…" Zavrčel Brad, vstal a došel k Fluttershy, která celou scénu pozorovala s otevřenou pusou, "Omlouvám se, Fluttershy, vrátím tento příběh do starých kolejí jen co se můj editor vyblbne."
"Co…" Bylo jediné slovo, které opustilo Fluttershy. Potom pocítila něco zvláštního, jakýsi hřejivý pocit, který jí projel celým tělem, jako by jí všechny rány naráz opouštěly. Hnědý poník jí začal sundávat obvazy, aniž by si toho všimla. Ale jakmile všechny spadly na zem, byla v pořádku. Cokoli to právě udělal, tak spravil její tělo.
"Jsi v pohodě?" Zeptal se zvědavě Sam.
"Uh… j-jo…" Podívala se Fluttershy na Sama a znovu zamrkala.
"Znovu se omlouvám, můj editor Brad… nenechal by mě spát, dokud bych ho nenechal se vyřádit." Sam trochu zakoulel očima a poté se ozvala další exploze. Najednou se před nimi objevil Brad.
"Hej, tohle se stejně ve skutečnosti neděje, tak mě nech se trochu bavit!" zasmál se Brad.
"Ve skutečnosti… neděje?" Zeptala se šokovaně Fluttershy.
"Brada… myslím, že jsme Fluttershy přivodili katonický šok." Řekl Sam a šťouchnul do klisny před sebou, která stále neodpovídala.
"To je v pořádku, spravíme jí hned, co to tu zabalíme a myslel jsem, že bys byl nejlepší pro poslední ránu téhle skvrny." Usmál se Brad pod svou maskou.
"… Co jsi měl na mysli?" Zeptal se Sam a pozdvihl jedno obočí.
"Použít tvůj starý trik!" Řekl Brad, než zase rychle zmizel. Sam nevěděl, co právě udělal, ale najednou ho začalo pálit kopyto. Zvedl ho a spatřil, že ho Brad zapálil.
"Ou… už chápu…" řekl Sam a bolest mu začala pomalu drásat nervy.
Krvavé zbytky bytosti se snažily odplazit, jak nejrychleji jen mohly, zatímco vydávaly strašlivé skřeky nad zničením, které Brad způsobil. Sam se najednou objevil před bytostí, ta vzhlédla a spatřila jeho hořící kopyto.
"Dělám to pro Brada. Tak teď!" Sam zdvih kopyto nad hlavu, "Tu jsem! Tohle kopyto je celé NAŽHAVENÉ! Jeho křik mi říká, ať se CHOPÍM VÍTĚZSTVÍ!" Položil kopyto zpátky, "ERUPTUJÍCÍ… HOŘÍCÍ… KOPYTO!" Sam udeřil kopytem hlavu temné bytosti., "A TEĎ… KONEC!" Temná bytost zařvala, a nakonec celá vybuchla. Oheň na Samově kopytě ustal
"Výborně, Same!" Zasmál se vesele Brad.
"Už jsme skončili?" Zeptal se Sam a podíval se na Fluttershy, ze které jako by se stala socha, "Myslím, že bychom se měli vrátit k počítači a spravit tohle trauma."
"Počkat! Ještě JEDNU POSLEDNÍ VĚC musím udělat, když už tu jsem!" Zasmál se Brad.
"… Ale ne… co to děláš, Brade?" zasténal trochu Sam, který nebyl připravený na Bradův další plán.
"Ou, něco, co fanoušky HODNĚ rozveselí!" Řekl, postavil se na zadní nohy a klepnul kopyty o sebe.

Lance byl zaneprázdněn psaním poznámek o svém posledním pacientovi. Bude muset zvýšit léčiva alespoň o 50 miligramů, jestli bude chtít lepší výsledky, ale musel by léky začít podávat v tekuté formě, aby se vyhnul vedlejším účinkům.
Najednou se ozvalo zaklepání na dveře a zavrčel.
"Vstupte." Zvolal.
"Nemůžu." Řekl hlad za dveřmi.
"Proč ne?" Zavrčel Lance, znepokojen tím, že bude muset odejít od své studie.
"Mám pro tebe něco, co zrovna nemohu protáhnout dveřmi; potřebuju, abys mi je otevřel."
"… Fajn." Zamrmlal Lance a zvedl se od stolu. Opatrně se proplížil kolem všech komínů knih, které byly v jeho kanceláři a došel ke dveřím. Zvedl kopyto a otevřel je, kde za dveřmi na zemi bylo něco jako černá díra.
"Hej, jo, nemohl jsem odejít, dokud jsem tě nenavštívil. A jak jinak bych ti ukázal, co si myslím o tvém 'canonu', než kdybych ti neukázal svůj kanón?" Brad seděl na obrovském kanónu, který se mu nějak podařilo dostat do chodby.
Ozvala se hlasitá exploze, která otřásla samotnými základy nemocnice a kanón trochu ucouvl.
"… Jo… Znovu se omlouvám." Řekl Sam Fluttershy, která stála vedle něj v chodbě a pozorovali kanón v nyní pobořené a zaprášené chodbě, neplněné kouřem. Ale podlahou teď byla krásně vidět obloha.
"… Co…" Zamumlala Fluttershy.
"Uhm… je to jen zlý sen?" Usmál se Sam.
"… Ano… Ano, tohle všechno byl jen zlý sen." Zamrmlala si Fluttershy pro sebe.
"A tak byl znovu zachráněn den. Poníci Rainbow Dash a Fluttershy teď mohou žít šťastně bez jakéhokoli traumatu, protože jsem to řekl, Lance Strongshy byl rozcupován na kousky dělovou koulí. A všechno bylo už navždy lepší díky úžasnému editorovi Bradovi."

"Už jsi skončil s ruinováním mého příběhu?!"

Předchozí ZDE

Originál ZDE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.