STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Silent Ponyville 2, Ending Něco je tu špatně

26. července 2017 v 9:53 | jake-heritagu.deviantart.com |  PonyPasty
Situace: Fluttershy se vyhnula všem vzpomínkám a nepotkala v Druhém světě Pinkie Pie (což způsobilo, že se vyhnula i scéně s Rainbow Dash).


Fluttershy pozorovala temnou bytost před sebou. Polkla, čímž se pokusila odehnat svůj strach. Už věděla, co to bylo za příšeru, ale nijak jí to moc nepomáhalo.
"Poslouchej…" Řekla Fluttershy a snažila se přijít na to, co má říct, "Já… Já vím, kdo jsi… a…" Co to chtěla říct? Namáhala hlavu, aby přišla s odpovědí, ale žádná nepřicházela. Temná bytost se k ní začala pomalu přibližovat a ona začala couvat.
"NECH JI NA POKOJI!" Ozvalo se hlasité zvolání. Fluttershy otočila hlavu a spatřila rozmazaný růžový flek, který právě bytost udeřil.
Bytost zařvala a zapotácela se, než otočila zpátky hlavu před sebe, aby si pořádně prohlédla růžovou klisnu, která před ní triumfálně stála.
"P-Pinkie Pie!" Vykřikla překvapeně Fluttershy, která nepočítala s tím, že se tu její kamarádka takhle objeví.
"Nikdo neublíží Fluttershy, dokud tu jsem já!" Zasupěla Pinkie ke stvůře.
"Pinkie Pie! Jdi od toho pryč! Ublíží ti to!" Zvolala Fluttershy, která se svou kamarádku snažila ochránit.
"O mě se neboj!" řekla Pinkie, otočila hlavu a usmála se na Fluttershy, "S tímhle si poradím."
Bytost znovu zařvala a vyjela po Pinkie Pie. Otevřela svou zářivě bílou pusu a už se chtěla do Pinkie zakousnout.
Ale zakousla se leda do vzduchu. Pinkie se tomu lehce uhnula a prosvištěla kolem bytosti. Ozval se bojový křik a bytost byla zasažena zadníma nohama Pinkie.
Bytost to však očividně nijak nebolelo a pouze otočila hlavu a hodila po Pinkie pohledem.
"… Ajaj." Řekla Pinkie Pie a rychle uskočila z cesty řvoucí stvůře, která znovu scvakla zuby na místě, kde ještě před vteřinou stála. Pinkie se na monstrum vážně podívala a odfoukla si hřívu z cesty, potom se na bytost zazubila. "No, zdá se, že potřebuji vzdušnou podporu. TEĎ, DASHIE!"
"TUMÁŠ!" Ozval se zběsilý křik pegase s duhovou hřívou, který jako by přiletěl odnikud v ohromné rychlosti, zabořil přední kopyta do příšery a zase odletěl víc do vzduchu.
Temná bytost se zarazila a zařvala bolestí.
"Nemůžeme přestat! Ta věc chtěla ublížit Fluttershy!" Zadupala Pinkie a připravila se na nový útok.
"Přesně!" řekla Rainbow Dash, která kroužila nad ní a připravovala se k dalšímu výpadu.
Fluttershy si nemohla pomoct a celou situaci s úžasem pozorovala. Nejen že jí její dvě kamarádky přišly z čista jasna na pomoc, ony dokonce vyhrávaly. Zdálo se, že na ně bytost nestačí… Jako by…
Jako by ony měly moc, kterou ona neměla. Moc, kterou sice ovládal někdo jiný, ale přesto jí přitahovala.
Kopyta znovu zasáhla, bytost křičela, řvala, potácela se a měla problém klisny chytit. Jako by nebyla na hbité klisny dostatečně rychlá, ale zároveň se nechtěla vzdát. Bytost stála mezi nimi. Ať už to bylo cokoli, nechtělo se to nechat zabít.
"Vždyť do toho mlátíme, jak jen můžeme! Proč to ještě pořád stojí?!" zvolala Rainbow Dash k Pinkie, zatímco kroužila nad bytostí.
"Já nevím… možná budeme muset zkusit něco jiného!" Pinkie se snažila na něco přijít, zatímco bytost pozorovala.
Fluttershy si nemohla pomoct a usmála se. Její kamarádky jí opravdu přišly na pomoc. Jakmile zjistily, že byla v nesnázích, neváhaly a přišly jí na pomoc.
"Počkejte… Pinkie Pie, Rainbow Dash." Zvolala Fluttershy na obě. Obě otočily hlavu na svou kamarádku, "Něco zkusím." Usmála se šťastně a začala k bytosti přistupovat.
"Opatrně, Fluttershy! Ta věc by ti mohla snadno ublížit, kdyby chtěla!" Zvolala varovně Rainbow.
"Já vím." Přikývla Fluttershy, "Ale… vyslechni mě…" řekla Fluttershy už k bytosti, "Už je všemu konec. Možná jsem nebyla dost silná, abych se se svými problémy vyrovnala sama, ale teď mám u sebe své kamarádky."
"Přesně tak!" řekla Pinkie a přihopsala k Fluttershy s úsměvem na tváři, "takže dokud jsme spolu, porazíme každé zlo! Přelezeme každou překážku! Sníme všechnu zmrzlinu!" Zahihňala se sama sobě, "Nikdo nás nemůže zastavit, když děláme pospolu! Ani takový mcTemňák jako ty!" Smála se růžová klisna vesele.
"Ano! A i když občas věci nedopadají tak, jak bychom chtěly, tak jsme stále kamarádky!" řekla Dash a přistála s úsměvem vedle Fluttershy, "Všechno jde, když do toho vložíme i svou mysl!"
Bytost na klisny zařvala a najednou se ve vzduchu před nimi objevila koule světla. Pomalu se k nim přibližovala a všechny tři klisny ji pozorovaly.
"Hej, to je přeci jeden z Elementů Harmonie!" řekla nadšeně Rainbow.
"Ale… čí?" zamrkala zmateně Fluttershy.
"To nevím, ale jsem si jistá, že je to naše cesta domů! Rychle! Snažte se ho použít!" vysvětlila rychle Pinkie. Všechny tři klisny vztáhly ke kouli kopyto. Jakmile se jí dotkly, začala se rapidně zvětšovat. Světlo pomalu zaplňovalo celou místnost a bytost řvala bolestí, až nakonec ve světle zmizela.
Kolem nich vál silný vítr a zářilo oslepující světlo. Všechny ztratily povědomí o tom, co se právě dělo. Zdálo se jim, jako by se točily dokola jako v mixéru. Nic nedávalo smysl, až nakonec světlo potemnělo a všechny se vrátily zpátky do reality.

"Gah!" Vyjekla Twilight, když bylo její tělo násilně odkutáleno několik metrů od místa, kde před chvílí stála. Motala se jí hlava. Položilo si kopyto na čelo, sedla si a zasténala, "Co se to děje?"
"Hej, myslím, že jsme z toho venku!" ozval se nadšený hlas Fluttershy.
"No jo, máš pravdu! Super, zvládly jsme to!" Odpověděl pyšný hlas Pinkie.
"To bylo… neskutečné." Dodal stydlivý hlas Rainbow.
"… Huh?!" Vyjekly najednou všechny tři naráz.
Twilight otevřela oči a spatřila své tři kamarádky, které po sobě koukaly s otevřenými pusami.
"Co dělám TAMHLE, když jsem TADY?!" Vyjekla Pinkie a ukázala na Rainbow Dash.
"Co děláš tamhle? Spíš, co dělám já TAMHLE" řekla rychle Fluttershy a ukázala na Pinkie Pie, "Jsem tam, ale zároveň i tady! A ty nejsi ta DRUHÁ Pinkie Pie, která chce hrát ty svoje zvrácený hry! Teda, mohla bys, ale nemáš na sobě její šaty… ale šaty se přeci dají sundat." Položila si Fluttershy zamyšleně kopyto na bradu.
"Co… jak…" Koukala Rainbow Dash tam a zpátky v šoku.
Potom se každá z nich podívala na své vlastní tělo.
"AAAAAAAA! JÁ JSEM PINKIE PIE!" Odskočila Pinkie Pie a pár metrů od svých kamarádek, "To… to ale potom znamená!" Pinkie se snažila nahmatat místo na svých zádech, kde by měla mít křídla. Celý obličej jí potemněl, kudrnatá hříva se jí narovnala. "JÁ UŽ NEMŮŽU LÉTAT!" Zvedla hlavu Pinkie a zakvílela.
"Ale no tak, být mnou není zas TAK strašné." Řekla Fluttershy a naklonila hlavu tak, jak by to nikdy normálně neudělala, "Tím myslím, že mám tolik dobrých možností! Můžu oslavovat, můžu běhat stejně rychle jako Rainbow Dash, můžu jíst tolik sladkého, kolik jen chci, všichni mě znají~" začala Fluttershy vesele vyjmenovávat věci, proč je dobré být Pinkie Pie.
"Já… Já nevím… být… R-Rainbow Dash… se mi moc nelíbí" Začervenala se Rainbow Dash, zatímco mluvila potichu, "Připadám si… jako bych jí narušovala soukromí."
"No tak!" Zavrčela Pinkie Pie, která začala skákat ve vzduchu a hrbila přitom záda, jako by jí ze zad právě měla narůst nová křídla, "No tak! No tak! NotaknotaknotaknotakNOTAK!" Zesilovala hlas při každém skoku, když začala ve vzduchu mávat kopyty, která se po chvíli stejně setkala se zemí.
"- A vím, jak upéct dorty, perfektně nastrojit mašle, a, OU, jak připravit Gummymu jeho oblíbené jídlo! Je docela složité ho udělat!" Zachichotala se vesele Fluttershy.
"Och můj… Doufám, že mě má zvířata takhle přijmou…" začala si mnout jednu nohu druhou.
Twilight nedokázala nic jiného než s otevřenou pusou pozorovat scénu před sebou. Chvíli si nedokázala seskládat všechny díly skládačky dohromady, ale jakmile se rozmluvily, najednou to všechno zapadalo a přelila jí vlna hrůzy.
"V-vy... vy tři… jste si prohodily těla?" Zeptala se Twilight nejistě.
Klisny se zarazily a otočily se k Twilight.
"… Už to tak vypadá." Řekla Fluttershy a podívala se na Rainbow Dash s Pinkie Pie, "Jako jo, jsem Pinkie Pie, ale očividně jsem i Fluttershy… jako, jsem to já jako Pinkie, ale ne jako Fluttershy, ale jsem Fluttershy… počkat, já-"
"Ona to chápe, Pinkie." Zavrčela Pinkie na Fluttershy, "A… jo… já jsem Rainbow Dash… v těle Pinkie Pie." Rainbow z toho nebyla ani trochu nadšená.
"A… já jsem Fluttershy… v těle Rainbow." Začervenala se znovu Rainbow Dash.
"Och… och můj…" řekla Twilight a promnula se hlavu, "Moc… moc se omlouvám! Určitě to můžu napravit! Nevím, co jsem na kouzlu pokazila, ale určitě to můžu spravit! Možná bych to kouzlo měla dát dohromady znovu?" vypískla Twilight a nervózně se usmála na své kamarádky.
Všechny vytřeštily při návrhu Twilight oči a podívaly se po sobě.
"… Přeci jenom… možná nemoct létat není tak zlé. Jo, už se nemůžu přidat k Wonderboltům… ale s rychlostí Pinkie mě možná vezmou do pozemního závodního týmu!" Řekla rychle Rainbow.
"P-přesně! Takhle se to musí brát! A já můžu konečně připravit oslavy, aniž bych musela používat balónky, můžu prostě vyletět!" Dodala rychle Fluttershy a ukázala kopytem na Pinkie Pie.
"A… a já konečně mohu být silný letec! Budu moct dělat věci, které jsem doteď nemohla a můžu lépe pomáhat svým zvířecím kamarádům!" dodala ještě rychle nervózní Fluttershy.
"Yup, jsme spokojené s tím, jaké jsme, Twilight a promiň, že tu nemůžeme zůstat, ale musím co nejdříve zjistit, jak naše nové životy budou vypadat!" vysvětlila rychle Pinkie a doběhla k předním dveřím.
"Jo, musíme si pořádně o všem promluvit! Počkej na mě, Dashie!" řekla rychle Fluttershy a následovala Pinkie Pie.
"J-jo… a-a já v tom nemůžu nechat svou přítelkyni samotnou! Počkejte na mě, holky!" Řekla Rainbow Dash rychle, následovala své kamarádky a zavřela za sebou dveře.
Twilight nějakou dobu ještě potichu seděla na místě. Kolečka v její hlavě měly docela dost práce s otáčením a uvědoměním si, co se to právě stalo.

"Och, Celestie… co jsem to provedla?" Mnula si Twilight v agónii hlavu.

Předchozí ZDE

Originál ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nepřipomíná tohle někomu ten díl, kde si mane6 prohodily znaménka? :DDD

Že jo! Mně taky! :D
No jo, pravda .-.
Kterej díl to byl? ._. (sama nevím, hledej, šmudlo :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.