STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Březen 2018

Prosím o strpení!

26. března 2018 v 19:49 | Jas |  Info
Ahoj lidičky, bohužel pro vás nemám novou kapitolu, ale prosbu. Vím, že se neustále vymlouvám na kde co, ale přesto doufám, že i nyní pochopíte. Jelikož je mi 18, dokážete si asi domyslet, co mě už za necelý měsíc čeká. Maturita. Přestává to pro mě být sranda a musím se začít soustředit, abych odmaturovala alespoň nějak obstojně. Věřte mi, pokoušela jsem se tenhle týden k překladu dokopat, ale nervy okamžitě hlásily, že to nepůjde. Minimálně přes písemné maturity, což je poměrně ironické, že se jich bojím nejvíc, když strašně nerada mluvím a mám psané zkoušky raději. Proto vás žádám o trpělivost, než se přeženou maturity a přijímačky na vysokou a snad bych mohla opět nakopnout překladatelskou sílu a vrátit se v plné parádě. Ačkoli nebudu ještě asi tak měsíc moc aktivní, tak se přesto nemusíte bát psát mi komentáře a posílat videa! :) Stále budu alespoň přihlížet. ;)
Ještě jednou se omlouvám a předem děkuji. ^^
-Jas

Jeff the Killer NAMLUVENO

18. března 2018 v 20:16 | Survivors of Insanity |  Namluvené creepypasty
A další namluvená creepypasta od Survivors of Insanity! :) Jsem ráda, že ses do toho pustil s takovou vervou! Držím palce do budoucna! :)
-Jas

Odpověď pro Saphiru

10. března 2018 v 14:49 | Jas |  Info
Ano, vím, že jsem říkala, že bez e-mailu nebudu odpovídat tímto způsobem, ale otázka Saphiry mi přišla jako dobrý dotaz, na který už se ptalo více lidí.
Jde o případy, kdy mě žádáte, ať přeložím Maskyho/Hoodyho. Nechci vám kazit náladu, ale bohužel pravda je taková, že k nim žádný oficiální příběh (zatím) není. ^^ Oba dva jsou postavy z videové série na YT s názvem MarbleHornets. Jsem si jistá, že už jste o tom slyšeli. Jediné, co vím oficiálně, že autoři plánují pokračování, kde by se oba mohli znovu vyskytnout, na což se sama těším a kdo ví, možná k nim také jednou vskutku něco napíšou.
Pokud máte na mysli nějakou neoficiální verzi, můžete mi jí poslat, klidně jí přeložím, ale musíte opravdu počítat s tím, že to není oficiální. :-)
-Jas

Clockwork NAMLUVENO

9. března 2018 v 20:25 | Survivors of Insanity |  Namluvené creepypasty
Upřímně jsem nevěřila, že by zrovna tohle kdo kdy namluvil, ale stalo se! :D Tak snad se bude líbit! :)
-Jas

Homicidal Liu NAMLUVENO

3. března 2018 v 19:32 | Survivors of Insanity |  Namluvené creepypasty
A další povedené čtení! :)
-Jas
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.