STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Odpověď pro Saphiru

10. března 2018 v 14:49 | Jas |  Info
Ano, vím, že jsem říkala, že bez e-mailu nebudu odpovídat tímto způsobem, ale otázka Saphiry mi přišla jako dobrý dotaz, na který už se ptalo více lidí.
Jde o případy, kdy mě žádáte, ať přeložím Maskyho/Hoodyho. Nechci vám kazit náladu, ale bohužel pravda je taková, že k nim žádný oficiální příběh (zatím) není. ^^ Oba dva jsou postavy z videové série na YT s názvem MarbleHornets. Jsem si jistá, že už jste o tom slyšeli. Jediné, co vím oficiálně, že autoři plánují pokračování, kde by se oba mohli znovu vyskytnout, na což se sama těším a kdo ví, možná k nim také jednou vskutku něco napíšou.
Pokud máte na mysli nějakou neoficiální verzi, můžete mi jí poslat, klidně jí přeložím, ale musíte opravdu počítat s tím, že to není oficiální. :-)
-Jas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saphira Saphira | E-mail | 15. března 2018 v 0:20 | Reagovat

Moc děkuji za odpověď. O Marble Hornets samozřejmě vím, některé části jsem už i viděla a s kamarádkou plánujeme podívat se na celou dosavadní sérii.
Jen jsem nevěděla, jestli k nim opravdu není něco víc. Jeden z hlavních důvodů je cosplay, který připravuji a je právě na Hoodieho (Můj první cosplay, tak jsem chtěla něco jednoduššího) a kamarádka plánuje Tobyho. Jen taková zajímavost :D

2 creepypastapreklady creepypastapreklady | Web | 15. března 2018 v 6:45 | Reagovat

[1]: Ah, tak to jo :) Brianovo chování hold budeš muset nějak vykoukat z videí :D přeji hodně štěstí! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám jen a pouze na tento blog. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.