STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Odpověď pro Saphiru

10. března 2018 v 14:49 | Jas |  Info
Ano, vím, že jsem říkala, že bez e-mailu nebudu odpovídat tímto způsobem, ale otázka Saphiry mi přišla jako dobrý dotaz, na který už se ptalo více lidí.
Jde o případy, kdy mě žádáte, ať přeložím Maskyho/Hoodyho. Nechci vám kazit náladu, ale bohužel pravda je taková, že k nim žádný oficiální příběh (zatím) není. ^^ Oba dva jsou postavy z videové série na YT s názvem MarbleHornets. Jsem si jistá, že už jste o tom slyšeli. Jediné, co vím oficiálně, že autoři plánují pokračování, kde by se oba mohli znovu vyskytnout, na což se sama těším a kdo ví, možná k nim také jednou vskutku něco napíšou.
Pokud máte na mysli nějakou neoficiální verzi, můžete mi jí poslat, klidně jí přeložím, ale musíte opravdu počítat s tím, že to není oficiální. :-)
-Jas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saphira Saphira | E-mail | 15. března 2018 v 0:20 | Reagovat

Moc děkuji za odpověď. O Marble Hornets samozřejmě vím, některé části jsem už i viděla a s kamarádkou plánujeme podívat se na celou dosavadní sérii.
Jen jsem nevěděla, jestli k nim opravdu není něco víc. Jeden z hlavních důvodů je cosplay, který připravuji a je právě na Hoodieho (Můj první cosplay, tak jsem chtěla něco jednoduššího) a kamarádka plánuje Tobyho. Jen taková zajímavost :D

2 creepypastapreklady creepypastapreklady | Web | 15. března 2018 v 6:45 | Reagovat

[1]: Ah, tak to jo :) Brianovo chování hold budeš muset nějak vykoukat z videí :D přeji hodně štěstí! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.