STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Květen 2018

Tak a konečně hotovo! + další info

23. května 2018 v 12:02 | Jas |  Info
Zdarec lidičky, poslušně hlásím, že jsem úspěšně odmaturovala a nic nebudu opakovat, takže jsem jednou provždy hotová se střední školou! Málem jsem se rozbrečela, když jsem musela vrátit klíč a čip. Teď ještě zvládnout přijímačky na vysokou. :)
Jinak během mé přípravy na maturitu (aka prokrastinace až téměř do úplného konce) se staly dvě, podle mě poměrně důležité věci.
1) Přidala jsem se jako redaktorka do týmu Pixelaria. Toto je dobrá zpráva hlavně pro uživatele mobilů, neboť Pixelaria má i mobilní verzi a nemusíte tedy nijak manipulovat s velikostí stránky a bude pro vás přehlednější. Doufám, že Pixelarii postupně přidám co nejvíce svých překladů. Výjimkou jsou pouze ponypasty, které budou nadále pouze zde. S tímto blogem se nic nemění, nadále budu přidávat překlady jak sem, tam na Pixelarii. Na Pixelarii nebude ode mě žádný obsah navíc. ;-)

2) Na 99% pojedu na creepycon! Takže máte jedinečnou příležitost mě někde odchytit a můžeme o něčem pokecat. :D Bližší informace dostanete, až budu mít vyřešený cosplay. :"D
-Jas

Laughing Jackův původ NAMLUVENO

12. května 2018 v 20:13 | Survivors of Insanity |  Namluvené creepypasty
Tentokrát tu máme namluveného LJe!

Ticci Toby NAMLUVENO

8. května 2018 v 17:34 | Survivors of Insanity |  Namluvené creepypasty
Trochu později, než je u mě obvyklé, ale tady máme další namluvenou creepypastu od Luke! Tentokrát přečetl Ticci Tobyho!
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.