STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Červen 2018

Nevolej na to číslo!

28. června 2018 v 10:11 | Mysterpasster |  CZ Creepypasty
Upozornění! Zaslaná creepypasta! Nechci vidět žádné nenávistné komentáře! Pouze konstruktivní kritiku! Nenávistné komentáře budou bez ohlášení mazány!


Jsem youtuber (tahle věta lidi většinou odradí). Nejsem nějak originální youtuber, jdu od trendu k trendu, co dokáže nahnat sledovanost to natočím. Funguje to, sice tě všichni odsuzují, ale funguje to, sledovanost, moje popularita, a to, že o mě mluví mi za to stojí.
Jenže jeden trend mě dostal do téhle situace. Píšu to ve spěchu, musí se o tom vědět, musí.
Jeden den jsem projížděl YouTube, hledal jsem nějaký trend, který by mi nahnal sledovanost. Naštěstí jsem narazil na jeden úplně čerstvý. Volání na "strašidelná" nebo "prokletá" čísla.
Vzal jsem kameru, vymyslel jsem rychle nějaké číslo a mohlo se točit. Pár minut stříhání videa a mohlo to jít na YouTube. Po pár minutách přistávaly první komenty typu "jsi k ničemu" nebo "radši vůbec nenatáčej", ale co. Byl jsem šťastný, ať říkali, co chtěli, to video bylo jedním z mých nejúspěšnějších videí (ne-li nejúspěšnější).

Absence světla NAMLUVENO (Parawolf)

23. června 2018 v 19:18 | Parawolf |  Namluvené creepypasty
Namluvené pokračování k Následkům života od Parawolf! :) Určitě doporučuji shlédnout a dát podporu, podle mě má úžasný vypravěčský hlas! :)
-Jas

Následky života NAMLUVENO (Parawolf)

10. června 2018 v 18:50 | Parawolf |  Namluvené creepypasty
Další verze namluvení Absence světla! :)
Docela mě mile překvapilo, jak je i v česku tato creepypasta poměrně dost oblíbená! ^^
-Jas
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.