STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

CREEPYCON!

8. září 2018 v 12:23 | Jas |  Info
ZDAR!
Jak jsem již v poslední informačce psala, na 100% se zúčastním akce zvané Creepycon v Oslavanech u Brna. Měla bych se tam objevit všechny 3 dny, tudíž od 21.-23. září. Píši bližší info brzo, co? :D Lístky už v předprodeji bohužel nejsou a nevím, kolik vstupenek je k dispozici na prodej na místě.
Mám ovšem důvod, proč píšu takhle blbě. :D (Ačkoli je pravda, že jsem mohla napsat o něco dříve, ale známe všichni prokrastinaci) Trochu mezi mnou a kamarádkou selhala domluva, takže jsem dost dlouho nevěděla, jestli budu cosplayovat nebo ne.
A to je taky víceméně důvod tohoto článku. :"D
V pátek budu v civilním oblečení, nejspíše v tmavě modrém triku se znakem Bradavic. Sama nevím, jak dlouho tam ale v pátek budu, protože asi budu mrtvá. (Jedu autem)
V sobotu ale bude o něco jednoduší mě odchytit, protože budu mít cosplay. Koho? Po ne příliš dlouhé úvaze jsme se s kamarádkou dohodly, že já budu Liu a ona můj menší (doslova) bráška Jeff. Takže hledejte tyhle dva bratry co budou fakt spíš vypadat jako holky a máte mě. :"D
V neděli ještě nevíme, jestli půjdeme v civilu nebo v kostýmu, uvidíme na náladě.
Můžete mě pozdravit jak chcete, já vás nekousnu, ale jestli chcete, můžete mě pozdravit stylem "Brambory s tebou" či něco podobného. :D
Tak snad někoho z vás potkám! :D
-Jas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeff  Ben Vanill Laughing Jeff Ben Vanill Laughing | Web | 20. září 2018 v 20:24 | Reagovat

O tom slyším poprvé ale zní to dokonale

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.