STOP!
Jsi tu poprvé, nebo jsi ještě nečetl pravidla? Tak mazej nejdřív SEM!

Ticshell

27. září 2018 v 18:24 | Damian |  CZ Creepypasty
Zaslaná creepypasta! Prosím pouze o konstruktivní kritiku, nenávistné komentáře a hate budou mazány bez upozornění!

,,Víš," začala jsem vyprávět Sally příběh o mě. ,,Všechno to začalo v mých pěti letech. S mým pravým otcem jsme si chtěli zkrátit cestu ze školky domů. Byl nádherný podvečer bez větru a ptáčci zpívali svoji poslední píseň toho dne. Byli jsme nejspíše na půli cesty, nepamatuji si to moc dobře, ale vím, že když jsme se procházeli, tak jsme slyšeli křupání větví. Otec nějak znejistil a lehce mi zmáčkl ruku, ale pokračoval v cestě. Když se začaly kroky nebezpečně přibližovat, tak se otec se mnou co nejrychleji rozeběhl. Běželi jsme dlouho, ale kroky vůbec nepřestávaly zpomalovat. Nakonec utichly.
S otcem jsme pomalu zastavili a poslouchali. Nic se neozývalo, a tak jsme se chtěli zase rozejít, ale najednou přímo mezi námi prolétla sekera. Otec reagoval rychle a odstrčil mě, jenže já nespadla; někdo mě chytil. Myslela jsem si, že to byl otec. V té chvíli mi nedocvaklo, že vlastně mě otec strčil, a tak jsem se začala klepat, zavřela jsem oči a přidušeně řekla: "Tati, m-mám strach." Odpovědí mi byl hnusný tlumený smích. S cuknutím jsem se chtěla dotyčné osobě vytrhnout, ale nešlo to, držel mě až moc silně. Po několika minutách jsem to vzdala, otevřela jsem oči, abych zjistila co se děje. Otec diskutoval s nějakou osobou, dva metry, bílá pleť, chapadla a oblek. Po chvilce jsem si všimla, že otci stékají slzy po tváří. Chtěla jsem zakřičet, ale než jsem to udělala, tak osoba, se kterou otec mluvil, se na mě podívala. Zděsila jsem se. Žádné oči, nos ani ústa. Vyjekla jsem a natiskla se na osobu, která mě držela.
Po chvilce jsem si to uvědomila a celá ztuhla. "H-hej, Slendy, p-proč je n-nezabiješ?" řekla osoba, která se zde z nenadání objevila, šátek, kapuce, mladý kluk se sekerou, druhou měl nejspíše zaseknutou ve stromě. Osoba, nyní jak jsem pochopila Slendy, se na něho koukla a ukázal na mě. Cukla jsem a začala jsem sebou silně trhat. Než se ta osoba ke mně dostala, tak jsem se vykroutila osobě, která mě držela, a na otcův příkaz, který rychle zakřičel, jsem se chtěla rozeběhnout pryč, ale co jsem viděla mě donutilo brečet a spadnout na kolena. Otce probodla chapadla Slendyho, a tak zemřel. Krev stékala po chapadlech a kapala na zem. Svět se pro mě zpomalil a vůbec jsem si nevšimla, že mě někdo vzal do náruče a odnášel pryč.
Po delší době mě odnesl k domu, kde mě položil, zazvonil a odešel. Moje mamka otevřela a ztuhla, rychle mě vzala do náruče, pohladila a sama se rozbrečela." Dovyprávěla jsem část svého příběhu, protože jsem si všimla že Sally dávno usnula. Pousmála jsem se, zakryla ji a odešla jsem z pokoje.
(Pokračování bude zasláno, až bude napsáno)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
UPOZORNĚNÍ: Creepypasty jsou pouze smyšlené příběhy. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše počínání po přečtení.
Creepypasty náleží jejich vlastním autorům, já je pouze přidávám nebo překládám.
Děkuji za pochopení
Překlady dávám na tento blog a na stránku Pixelaria. Pokud někde naleznete naprosto stejný překlad (doslova stejný), prosím, abyste stránku/blog nahlásili a řekli mi o tom. Pokud naleznete stránku, která se vydává pod JasTheLazyElf a je jasné, že to nejsem já nebo máte pochybnosti, prosím, řekněte mi o tom.